PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31568}
7,2 140 688
ocen
7,2 10 1 140688
6,5 18
ocen krytyków
Vanilla Sky
powrót do forum filmu Vanilla Sky

Szczególnie polecam osobom zakochanym =]. Nie rozumiem tylko dlaczego narzekacie na kreacje aktorska Penelope Cruz. Wydaje mi sie ze ten smieszny akcent dodaje tej kobiecie tylko uroku. Film ogladalem 2 razy bo jest naprawde dobry. Druga polowa troszke zakrecona ale po głebszym zastanowieniu ujdzie. Rozczarowała mnie troche koncowka, ale ogolnie jest wporzadku. W koncu jak ma sie pieniądze to i hibernacja jest mozliwa... Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
VirooS

re:
śmieszny akcent może i dodaje uroku Penelopie jako kobiecie, ale odbiera go jako aktorce... Gra nie polega na wdzięczeniu się i robieniu słodkich minek, ale wcielaniu się w jakąś postać, na budowaniu jej i pokazywaniu widzowi. A tego słodka Penelope nie potrafi :(.

A zakończenie jest ok, ale trwa przynajmniej 15 minut za długo ;)

Ola

hmmm
jakby to powiedziec! po pierwsze bede bronil penelopy, a dlaczego, po 1 uwazam, ze aktorsko zagrala bardzo dobrze! Olu ona nie miala grac jakiejs dramatycznej roli, ale stworzyc kreacje pelnej wdzieku, czarujacej kobiety! i dzieki osobistym talentom zrobila to swietnie. Ja od niej oczui oderwac nie moglem! a poza tym uwazam, ze koncowka byla bardzo dobra i nie byla za dluga! pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
nikt

re:
o to chodziło producentom i specom od castingu, żeby męska część widowni nie moglą oczu od niej oderwać (co pewnie się sprawdziło przy "Abre los Ojos").
Gdyby dobrze zagrała, nie dostałaby nominacji do Złotej Maliny eheheheheh

użytkownik usunięty
Ola

tak mowisz??
hmmm ja jestem tylko zwyklym, szarym widzem, ale wg mnie zagrala dobrze (taka wersje przyjalem i takiej bede sie 3mal) i nie mam nic przeciwko temu zeby producenci martwili sie o czesc widowni, ktora ja reprezentuje i na tym koncze!~papap

użytkownik usunięty

Penelopa
Całkowicie się nie zgadzam z Tobą Olu. Uważam, że Penelopa jest piękna i pełna wdzięku a ten jej 'śmieszny' (wg Ciebie) akcent dodaje jej jeszcze uroku i mnustwo słodyczy. Zakańczając dodam, że jesteś po prostu zazdrosna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones