PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31568}
7,2 140 642
oceny
7,2 10 1 140642
6,5 18
ocen krytyków
Vanilla Sky
powrót do forum filmu Vanilla Sky

a ja lubie kiedy w filmie wszystko jest podane na tacy :)

ocenił(a) film na 10
stooleyash

Buhehehe
Mam kilku pracowników którzy do tego motta podchodzą całkiem poważnie.
Zużywają średnio 2 miotły uliczne na miesiąc :D

stooleyash

Szczerośc ta zupełnia uniemożliwia mi napisanie jakiejkolwiek odpowiedzi.
Omfg.

ocenił(a) film na 10
stooleyash

to ześ napisal "za duzo myślenia" hmm moze Shrek 3 bedzie ławtiejszy choc kto wie kto wie.. :D

stooleyash

cóż żyjemy w takim kraju gdzie szerzy się analfabetyzm, ludzie nie chcą poszerzać horyzontów bo i po co. lepiej siąść nad jakimś pustym filmem niż wysilić umysł nad czymś lepszym, takie czasy niestety.

ocenił(a) film na 6
stooleyash

hahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
super! tak trzymaj!
o matko, rozbrajające...
swoją drogą nie znam osoby, która z taką szczerością przyznaje się do własnych ograniczeń (intelektualnych zwłaszcza)

stooleyash

Co kto lubi, a wy zastanówcie się zanim napiszecie na kogoś jakieś bluzzgi.

ocenił(a) film na 10
Mustafa

Ja tu nie widzę żeby ktoś kogoś zbluzgał. Wszyscy arabowie są tacy wrażliwi?

ocenił(a) film na 4
stooleyash

Ależ ten film nie wymaga tak dużo myślenia. Nie aż tak.

stooleyash

Are ya from USA?

xd .

ocenił(a) film na 6
hodak

dobre hodak, dobre xD
nie no...mnie tez to rozwaliło..ale przynajmniej szczere...albo taka mała prowokacja, co? ;P film cudowny i cudowna pani Penelope ^^

ocenił(a) film na 6
ja_tu_tylko_sprzatam

oj ;/ albo i sie myliłam ;/
dobry czlowieku, Ty dałes "wszyscy jestesmy Chrystusami" 3 a "johnny english" 10? ;D jak to mowi inny johnny, johnny bravo.."o, mamo! " xD

ocenił(a) film na 9
stooleyash

Hehehe szczerośc niektórych obywateli mnie czasami poraża :)
Co do "Waniliowego nieba" to rzeczywiście pod koniec trzeba się trochę wysilić żeby to wszystko pojąć; ten Klarowny Sen, złączyć wszystkie fakty z filmu ze świeżo otrzymanymi informacjami o działalności systemu "Life Extension", ale wystarczy odrobina wyobraźni i poznajemy, jak oryginalnym i fajnym pomysłem jest fabuła "Vanilla Sky".
POLECAM!

darkmike4

Tak to jest z dzisiejszą młodzieżą jak u władzy Giertych

stooleyash

Różni ludzie, różne gusta ;)
Mi właśnie podoba się to, ze ten film wymagał "trochę myślenia"
Rzeczywiście nie "zajarzyłam o co biega" za pierwszym razem.
Z każdym kolejnym obejrzeniem odkrywałam kolejne niuanse fabuły, aż wciągnęła mnie zupełnie. :) I teraz jestem wielką fanką teorii "Vanilla Sky" ;)

Ale to w filmie lubię najbardziej, że mogę do niego wracać tyle razy ile potrzebuję.
Nie lubię natomiast durnych komedii romantycznych, gdzie wszystko jest "podane na tacy". Takich filmów nie da się obejrzeć np. drugi raz, bo już wszystko się rozwiązało, nie możesz odkryć nic nowego w fabule, a te same żarty już nie śmieszą. Dla mnie takie filmy są po prostu nudne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones