PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31568}
7,2 140 653
oceny
7,2 10 1 140653
6,5 18
ocen krytyków
Vanilla Sky
powrót do forum filmu Vanilla Sky

troche banał...

ocenił(a) film na 7

Hm..film niezły,ale jednak w głębi siebie czułam że to nie to.Jakoś nie do końca byłam usatysfakcjonowana po wyjściu z kina jak to normalnie ma miejsce...dobra-rozumiem, mogę cały film opisać...nawet bazę literacką potrafiłabym znaleźć,ale "co autor miał na myśli"-tego nie powiem!

Poza tym wydaje mi się-nieco zbyt banalne zakończenie,a Penelope Cruz o której tyle się mówiło..no cóż nie gra nic wielkiego,ani w żaden wspaniały sposób.Po prostu ładną małą dziewczynkę która wszystko zamieszała.W dodatku kiepsko mówiącą po angielsku...

GaGa

no niestety...
Ja również wychodząc z kina czułam, że coś było nie tak, czegoś mi tam brakowało... myślę, że to wszystko przez to zakończenie, które nie zabardzo mi tam pasowało, przez nie film bardzo dużo stracił wydaje mi się, że mogło być nieco "normalniejsze" wtedy film mógłby być naprawdę super...
Vanilla Sky widziałam przed wczoraj i przyznam szczerze, że ten film chyba musi jeszcze do mnie dotrzeć, bo wywarł na mnie bardzo duże wrażenie.
Jeśli chodzi o obsadę to Tom kolejny raz potwierdził, że jak chce to potrafi dobrze zagrać, co do Penelope ( ten jej akcent brzmi bardzo zabawnie) to zgadzam sie z Tobą w zupełności, mnie dużo bardziej podobała się rola Cameron Diaz.
W filmie jest wiele świetnych scen, których nie sposób zapomnieć (pierwszy sen Davida), no i muzyka, dawno nie słyszałam tak dobrej ścieżki dzwiękowej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones