PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31568}
7,2 140 640
ocen
7,2 10 1 140640
6,5 18
ocen krytyków
Vanilla Sky
powrót do forum filmu Vanilla Sky

nie mój typ... Zaczęłam go oglądać i byłam ciekawa co będzie dalej, ale szczerze mówiąc żałuję, że w ogóle go włączyłam... wolę bardziej realistyczne...

magda_cz4

totalna pomyłka jesli chodzi o ten film....

brina3

Widzę, że konkretniej już się nie da....

magda_cz4

W takich sytuacjach czasem warto przeczytać dobrą recenzję, żeby skonfrontować własną opinie. Można w ten sposób dojść do nowych wniosków i odkryć, że coś nam umknęło. Nie mówię, że tak jest w twoim przypadku.
Chwali się, że podałaś przynajmniej powód dlaczego film się nie spodobał ;)

użytkownik usunięty
magda_cz4

Właściwie nie jestem w stanie określić typu filmów, jakie lubię. Jakikolwiek by nie był, ten do nich nie należy...
Cała "amerykańskość" raziła po oczach, przeszkadzała i niszczyła czerpanie przyjemności z ciekawej historii. Nie zmuszajcie mnie do wyjaśniania, na czym ów amerykańskość polega, ale wszyscy wiemy dokładnie, że różnica między kinem amerykańskim a europejskim jest wielka. Pierwowzoru co prawda jeszcze nie widziałam, ale z pewnością po niego sięgnę.
Plus za Sigur Rós, plus za samą historię, poza tym nic...

ocenił(a) film na 9

Nie rozmawiam więcej z Tobą;)

użytkownik usunięty
David_Ames

Rozmawiasz, rozmawiasz... :P

ocenił(a) film na 9
magda_cz4

ale co tu oceniać, skoro tylko zaczełaś oglądać? jak można taki film "zacząć" oglądać.

skoro zabrakło wytrwałości, to nonsensem jest pisanie czegokolwiek o filmie.

zacznę układać puzzlę i po ułożeniu 1/10 powiem, że obraz nie jest kompletnie w moim typie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones