PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=175670}

A Love Legend

Veer-Zaara
7,9 8 020
ocen
7,9 10 1 8020
Veer Zaara
powrót do forum filmu Veer-Zaara

Mam pytanie?

użytkownik usunięty

Waham się kupić ten film niech mi ktoś napisze czy ta końcówka jest nsa pewno dobra?????

Ja nie wahałam się ani minutki. Film jest bardzo dobry, moim skromnym zdaniem oczywiście. Piosenki są super. Jeśli chodzi o końcówkę filmu to jest bardzo zaskakująca. Mnie osobiście podobała się przemowa Veera po zakończeniu rozprawy, chwyta za serce. Jeśli jeszcze jej nie kupiłaś/eś to gorąco polecam!! Nie pożałujesz!!!!

Namaste!
Kobieto nie wahaj się ani chwili...TO JEST FILM PO PROSTU CODOWNY...!.!.
Ja osobiście się popłakałam na maksa....normalnie mi chusteczek zabrakło....

ocenił(a) film na 10
Natalia_Khan1996

film jest świetny! polecam - z gatunku bolly mój ulubiony! aska

askaslawek

Kupuj i się nie zastanawiaj..!

:D

ocenił(a) film na 8

Jak dla mnie to bywały lepsze końcówki. Nie kupiłabym go

użytkownik usunięty
dragonka

Kobieto jakie lepsze? Gdzie lepsze? Nie możliwe! Ja, co sobie przypomnę to ryczę, a ty mi tu mówisz, że byś filmu nie kupiła...
Jakbyś na prawdę dziewczynie tak doradziła, a ona by cię posłuchała to by cię potem z kałaszem po mieście goniła ^^ Uwierz mi ^^

ocenił(a) film na 9

Hm:) mi nie podobały się zdjęcia (zdjęcia, nie krajobrazy) i tzw. efekty specjalne (ten wybuch autokaru), ale sama historia była tak świetna i tak świetnie opowiedziana, ze na słabe momenty nie dało rady zwracać aż tak dużej uwagi;)) a końcówka? haha^^ coś pięknego. i co z tego, że bohaterowie byli już podstarzali? To przemówienie w sądzie.. "Mówiły, że to nie jest mój kraj, więc dlaczego czułem jakby był mój? On powiedział, że nie jestem taki jak on, więc dlaczego wygląda jak ja? Ja więzień numer 786 wyglądający przez kraty więzienia.." .. :) film fantastyczny.

użytkownik usunięty
oldschool_punk00

Ja nie mam nic filmowi do zarzucenia... jestem w nim do tego stopnia zakochana:D
Kocham ten wiersz... ale ja słyszałam wersję "...ja więzień numer 786 patrzę na świat zza krat..."
Jakoś mi to bardziej pasuje:D

ocenił(a) film na 9

hmmm, faktycznie jeszcze lepsze:) ale taką mam wersję napisów:D

użytkownik usunięty
oldschool_punk00

To tłumaczyl jakiś leniwy Polak, ktoremu się nudziło:P:P... ja mam lektora:)

ocenił(a) film na 10

też mam taką wersję napisów ;)
a ten film jest najlepszym bolly jaki do tej pory widziałam :) zaraz po nim "Kuch kuch hota hai"

ocenił(a) film na 9

Ja kupiłam i jestem bardzo zadowolona bo V-Z stał sie moim ulubionym filmem bollywoodzkim (wraz z KHNH). Polecam, piękny,mądry, prawdziwy melodramat ze świetnymi piosenkami. Pokusiłabym się nawet o stwierdzenie, że to najpiekniejszy obraz miłosci, jaki widziałam.

ocenił(a) film na 10
f_anka

Zgadzam się z tobą w 100 %

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones