PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=175670}

A Love Legend

Veer-Zaara
7,9 8 020
ocen
7,9 10 1 8020
Veer Zaara
powrót do forum filmu Veer-Zaara

potrzeba czasu...

ocenił(a) film na 8

... zeby sie przekonac do tego filmu. mnie spodobal sie dopiero za ktoryms razem. a muzyka (ktora na poczatku wydala mi sie malo ciekawa) teraz towarzyszy mi naprawde czesto. szczegolnie swietnie zaspiewane 'lodi' i 'do pal'. tylko dwie sceny naprawde mnie zniesmaczyly w tym filmie. pozegnanie veera i zaary z pania adwokat i 'powitanie' Indii, a takze scena na sali sadowej, kiedy veer recytuje wiersz. nie dosc, ze on sam w sobie beznadziejny, to jeszcze sposob, w jaki shahrukh go.. mowi. bo 'deklamuje' to za duze slowo. naprawde, sliczny to on jest, oczy ma piekne, ale aktor z niego zaden. wiem, wiem, narazam sie tlumom fanek. no coz.. mam prawo do wlasnej opinii. oglnie film polecam goraco, ale tylko dla fanow produkcji z Indii.

kulka

Calkowicie sie zgadzam z twoja opinia,film nie jest najlepszy i naprawde potrzeba czasu zeby sie do niego przekonac,ale najbardziej zgadzam sie z wierszem ktory recytuje veer ,tak jak juz wczesniej napisalam to porazka ,ogolnie koniec i pol filmu na wsi wieje nuda, podobaly mi sie 3 sceny,na moscie ,na peronie,i na zareczynach,.Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
mariolacool

Jasne,ze masz prawo do wlasnej opinii:)Lodi i Do Pal jest rzeczywiscie piekne.Co do SRK....Osobiscie go uwielbiam to moj ulubiony aktor,ale kazdy ma prawo do wlasnego zdania:)Pozdrawiam

_Mia_

Gdy pierwszy raz pooglądałam ten film muszę przy6znać że mnie nudził i czekałam na jego kkoniec...natomiast po oglądnięciu go drugi raz wręcz oszałaam na jego punkcie:) polecam go choćby z tego powodu że występują w nim świetni aktorzy i jest wspaniała muzyka

kulka

masz rację, chociaż ja pokochałam ten film już za pierwszym razem:) scena, kiedy Veer recytuje wiersz nie jest najlepsza, ale bardzo mi sie podoba sam wiersz:) Piosenka DO PAL jest według mnie piękna i mam ją na swoim mp3, ponieważ mam ciągle ochote ją słuchać. Jest jedna piosenka, która została wycięta i dobrze bo popsuła by troche film. Jest strasznie nudna. A co do Shaha moim zdanie dobrze to zagrał chociaż mógł bardzie się postarać.
Pozdrawiam :*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones