PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=492250}

Vegas

7,3 126
ocen
7,3 10 1 126
Vegas
powrót do forum filmu Vegas

Cóż,nie ma wątpliwości że film ten warto zobaczyć ale czy na pewno jest aż taki dobry jak niektórzy piszą??..

Zadziwiające jest jak ludzie reagują na wartości przedstawione w filmach....
Odbiorcami tego filmu będą pewnie rzesze ludzi którzy filmy akcji i inne "pierdoły" zbywają na daleki plan a lubują się w kinie przestawiające głębsze wartości (...jak np flm "vegas":P).Sam staram się jednak nie popaść w ograniczenie więc i film ten jak i innego rodzaju gatunki chętnie sprawdzam...

"Vegas" odznacza się specyficznym nostalgicznym klimatem w którym umieszczono trzech głównych bohaterów i jeśli chodzi o sam wyraz filmu jest on faktycznie dobitny..
Ale pod tym kątem nie można oceniać całego filmu który niestety trzeba przyznać jest odrobinę nudnawy.To czego za mało było w tym filmie to przede wszystkim takich momentów jak np. te na imprezie gdzie montaż i muzyka świetnie oddały klimat całej sytuacji bez zbędnych słów...
Brakuje tutaj także ciekawych dialogów ,cały film jest jakby przemilczany lub wypełniony prostymi rozmówkami które pozostawiają niedosyt w odbiorze.Choć nie koniecznie jest to minus filmu gdyż może i dzięki temu właśnie widz sam sobie dopowiada kwestie które przez aktorów są tłamszone w środku...

O plusach nie piszę bo myślę że dla każdego kto oglądał ten film gołym okiem są widoczne.Film jest dobry ale nie aż tak dobry ocena 8/10 jest bardzo przesadzona myślę że 6.5/10 to odpowiednia ocena...

ocenił(a) film na 7
Tommy_Filmweb

ja lubię filmy akcji ale dramaty też
I Czytając twoją wypowiedz widzę w tym trochę racji ale mimo wszystko film dobry

ocenił(a) film na 4
Tommy_Filmweb

"Brakuje tutaj także ciekawych dialogów ,cały film jest jakby przemilczany lub wypełniony prostymi rozmówkami które pozostawiają niedosyt w odbiorze" To zdanie mi się podoba, nawet podoba mi się bardziej niż to które ja miałem napisać, bo w trakcie oglądania dokładnie te same odczucia mi się nasuwały i nie opisał bym ich tak ładnymi zdaniami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones