PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836519}

Venom 2: Carnage

Venom: Let There Be Carnage
5,8 52 509
ocen
5,8 10 1 52509
3,9 20
ocen krytyków
Venom 2: Carnage
powrót do forum filmu Venom 2: Carnage

Nie wiem że tylko ja odniosłem takie wrażenie, ale zdecydowanie mniej śmieszny niz 1 czesc , jakby trochę bardziej przerysowany.

ocenił(a) film na 6
Kinomaniakwarszawski

Zgadzam się w dodatku trochę za dużo było tych wątków komediowych, podobnie jak romantycznych, a też sama scena walki i zwycięstwa Venoma nieco naciągana

ocenił(a) film na 2
Kinomaniakwarszawski

w ogóle nie był śmieszny, choć usiłował ...

ocenił(a) film na 4
Kinomaniakwarszawski

Ja dziś byłam w kinie i mam podobne odczucia. Dialogi nieśmieszne...chwilami wręcz żałosne.. niektóre sceny niepotrzebne. Dla mnie pierwsza część dużo lepsza

Kinomaniakwarszawski

Bo to nie jest komedia, tu liczy się akcja, a elementy humorystyczne to tylko dodatek.

ocenił(a) film na 3
dirt16

To jest komedia, a momentami dramat.

tocomnieinteresuje

To ty nie wiesz czym jest komedia.

ocenił(a) film na 3
dirt16

Zasięgnąłem informacji i mogę stwierdzić, że komedie cechuje pogodny nastrój, komizm, najczęściej żywa akcja i szczęśliwe dla bohaterów zakończenie.

tocomnieinteresuje

W tym filmie pogodnego nastroju nie uświadczysz.

ocenił(a) film na 3
dirt16

Nad całą relacją naszej dwójki jest taka pogodna aura w typie "kto się czubi, ten się lubi. "

Kinomaniakwarszawski

Śmieszne było pierwsze 20 może 30 minut, potem te głupie żarty zrobiły się męczące i zwyczajnie nudne, bo ile można ciągnąć to samo? Carnage kompletnie pozbawiony charakteru, strasznie nijaki. Jest, bo jest i to wszystko. Scena z dzwonem - tu już wstydziliby się, naprawdę nie stać było ich na zrobienie czegoś oryginalnego, tylko musieli robić zrzynkę z poprzedniego Spider-mana? Mam wrażenie, że był to film zrobiony na odwal się.

ocenił(a) film na 5
Kinomaniakwarszawski

U mnie na sali nie było śmiechu. Chyba nie trafiłi z humorem. Jedynka lepsza.

ocenił(a) film na 6
Kinomaniakwarszawski

Dla mnie jednak dwójka nieco lepsza od jedynki. Może dlatego, że byłem w kinie tym razem.

Kinomaniakwarszawski

Chyba? Pomiędzy tymi dwoma filmami jest przepaść. Pierwszy oceniłem na 8/10. Ten na 5/10. Szkoda, że zamiast czerpać pomysł na scenariusz z komiksów, robią takie gnioty z "zachodzącą gwiazdą" jak Harrelson. Film skierowany do mało wybrednej, niskolotnej publiczności

ocenił(a) film na 6
Kinomaniakwarszawski

Nikt mi nie powie że jest to film lepszy od cześci pierwszej bo nie jest.Nie traktuje go nawet jako pełnoprawny sequel a raczej DLC do jedynki.Już dwie rzeczy zapowiadały że będzie średnio:śmiesznie kròtki czas trwania filmu jak na takie kino i budżet identyczny jak podczas kręcenia pierwszej części a jak wiadomo Venom z budżetem 100 milionòw zarobił fortune bo 855 milionòw a tutaj producenci poskompili kasy.Do tego jedynka miała fajny klimat San Francisco a tutaj niby to samo miasto ale w ogòle tego nie czuć i nie widać ba ! nawet nie było jednego ujęcia z GoldenGate.Czy żałuje że obejrzałem Venom 2 ? Nie ! Czy będe wracał do tego filmu w przyszłości ? też nie ! I to jest chyba jego najlepsze podsumowanie.Poprawnie zrealizowany średniak na raz 6/10 a jedynke oceniłem 7/10

Kinomaniakwarszawski

Jeśli uważasz że jest to gorsze od tego g**** jakim była część pierwsza, to ja podziękuje.

_therion

było lepsze od jedynki ale nadal gówniane

Kinomaniakwarszawski

Venom nie powiniem być w ogóle śmieszny i w tym problem, z najbardziej odjechanego i kozackiego czarnego charakteru marvela, zrobili zwykłą popelinę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones