PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836519}

Venom 2: Carnage

Venom: Let There Be Carnage
5,8 52 501
ocen
5,8 10 1 52501
3,9 20
ocen krytyków
Venom 2: Carnage
powrót do forum filmu Venom 2: Carnage

Marzy mi się mroczna wersja venoma, taka "na serio". Póki co nadal amerykańskie widowisko dla nastolatków

Koronka

To już wiadome było po 1 części, że będzie mało Carnage w Carnage o nie chciał zabić żonę swojego żywiciela ale on groźny, patrząc na to jak go przedstawiali porównując do Venoma to w 1 starciu Carnage powinnien wygrać o nie on ma topór z pleców, wiadomo Sony to Sony aczkolwiek nie potrafię zrozumieć tego, że Deadpool dostał R a tu Venom już nie mógł, trzeba będzie poczekać z 10 lat żeby tak było choć patrząc do czego ten świat zmierza to za 5 lat dostaniemy Venoma czarnoskórego i trans

ocenił(a) film na 5
Anelke131313

Venom nawet w komiksach nie ma Rki w przeciwieństwie do Deadpoola, więc dlaczego w filmie miałby mieć XD Rka to jest najmniejszy problem Venoma, ba to nie jest żaden problem.

ocenił(a) film na 3
Koronka

Ten film Twoim zdaniem zasługuje na 6/10? Czyli jest dobry tak? Takimi ocenami napędzacie produkcję takich gniotków

PabloPicasso

no zasługuje

eguaroc1

Na dekiel ci padło? 5 to i tak zbyt wiele

ocenił(a) film na 6
Koronka

Też mi się marzy. Najlepiej w klimacie filmu To z 2017r.

Koronka

mroczne wersje to tylko w DC. Wszystko co wychodzi od Marvela z założenia ma być cukierkowe-śmieszne i rozrywkowe. W większości to się sprawdza bo widz się przyzwyczaja do takiej rozrywki. Niestety przy niektórych adaptacjach trzeba pokazać bardziej złożoną formę - rozterki na poziomie że Venom pokłóci się z żywicielem to wzięty przykład z książki z przepisami filmy-kontynuacje. Nic odkrywczego, a mogli bardziej ciekawie całą relację pokazać.

Koronka

A widziałaś Upgrade (Ulepszenie) z 2018? Tematycznie jest tym, czego szukasz.

Koronka

Zgadzam się, ten film to jakaś je***a parodia, z pierwszej części zrobili pieprzoną komedię ta zapowiadała się lepiej ale tylko przez pierwsze 20-30 minut, później jest gorzej, zrobili z tego widowisko dla nastolatków, ja liczyłem że Venom to będzie ostry róż****dół robił przy okazji rzeźni, natomiast to jakiś wykastrowany stwór chcący być superbohaterem, noszę kurła ja po****le

ocenił(a) film na 7
Remigiusz189

Typie venom od lat jest bohaterem w komisach

garfild2002

Kurła serio? A ja myślałem że to prawdziwa postać

Koronka

oglądacie filmy o superbohaterach i narzekacie,że są za bardzo dla nsrolstkow ?przecież to nastolatkowie są główną grupą odbiorców superbohaterów, nie dziwne,że fimy robi się pod nich a nie pod wieczne dzieci,których widocznie jest za mało, skoro takie a nie inne decyzje zapadają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones