film

Vincent i Roxxy

Vincent-N-Roxxy
2016
1h 50m
5,2 380
ocen
5,2 10 1 380
Vincent (Emile Hirsch) jest zbuntowanym samotnikiem z małego miasteczka, pragnącym uciec od kryminalnej przeszłości. Pewnego dnia ratuje nie stroniącą od kłopotów Roxxy... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Vincent i Roxxy zobacz gdzie obejrzeć online

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Vincent i Roxxy
Zwiastun nr 2 (polski)
Vincent i Roxxy
Zwiastun nr 1
nr 2 (polski) 2017-07-10T13:07:46 https://fwcdn.pl/webv/33/88/43388/thumbnail.43388.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/144/753444/vincent_i_roxxy__2016__emile_hirsch__zoe_kravitz___polski_zwiastun___youtube__720p_.vp9.720p.webm

Vincent (Emile Hirsch) jest zbuntowanym samotnikiem z małego miasteczka, pragnącym uciec od kryminalnej przeszłości. Pewnego dnia ratuje nie stroniącą od kłopotów Roxxy (Zoë Kravitz) przed gwałtownym atakiem dealera narkotyków. Z obawy przed konsekwencjami proponuje dziewczynie schronienie w rodzinnych stronach. Zmuszeni do życia wVincent (Emile Hirsch) jest zbuntowanym samotnikiem z małego miasteczka, pragnącym uciec od kryminalnej przeszłości. Pewnego dnia ratuje nie stroniącą od kłopotów Roxxy (Zoë Kravitz) przed gwałtownym atakiem dealera narkotyków. Z obawy przed konsekwencjami proponuje dziewczynie schronienie w rodzinnych stronach. Zmuszeni do życia w ukryciu niespodziewanie zakochują się w sobie, lecz ich spokój nie potrwa długo. Wkrótce dotkliwie przekonają się, że od przeszłości nie ma ucieczki.

na podstawie
Keith Kjarval (materiały do scenariusza, historia) / Gary Michael Schultz (materiały do scenariusza, historia)
studio
Media House Capital (współudział) / Unified Pictures
tytuł oryg.
Vincent-N-Roxxy
inne tytuły
Anton Yelchin miał wystąpić w roli Vincenta. Jednak z powodu napiętego harmonogramu był zmuszony z niej zrezygnować.
Z udziału w filmie zrezygnowała Megalyn Echikunwoke, która miała wcielić się w rolę Roxxy.
Zdjęcia do filmu realizowano w Zachary (Luizjana, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Mocno średni

ocenił(a) film na 5

Przeczytaj opis z Filmwebu, dołóż sceny okrutnej przemocy, oraz zemsty rodem z "Kill Bill". Teoretycznie mógłby z tego wyjść całkiem dobry film, niestety się nie udało. Na plus zaliczam ukazanie Stanów od strony prowincjonalnej, bez upiększeń, oraz urodę Zoe Kravitz. Daje się obejrzeć.

cokolwiek?

Mocna historia

ocenił(a) film na 8

Film nie jest może jakimś arcydziełem, ale naprawde mocny. Opowiada ciekawą historię Roxxy i Vincenta oraz jego brata i partnerki. Film ten wywołał u mnie silne emocje, zwłaszcza końcówka m.in. żal, smutek, złość, niesmak. Człowiek wczuwa się w tych bohaterów, przeżywa. Mocny film...mocny .
Gdyby ten film tak na mnie...

więcej

nie jest to film klasy B, gra aktorska trochę pozostawia do życzenia podobnie jak dialogi, tak prze 60 min. wieje troszkę nudą potem się rozkręca, biorąc całą ocenę 6/10 to max.