Film

Vincent i Roxxy

Vincent-N-Roxxy
2016
1 godz. 50 min.
5,2 365
ocen
5,2 10 1 365
549
chce zobaczyć
Vincent (Emile Hirsch) jest zbuntowanym samotnikiem z małego miasteczka, pragnącym uciec od kryminalnej przeszłości. Pewnego dnia ratuje nie stroniącą od kłopotów Roxxy... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Vincent i Roxxy zobacz gdzie obejrzeć online

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Vincent i Roxxy
Zwiastun nr 2 (polski) 1:27
Vincent i Roxxy
Zwiastun nr 1 1:55
nr 2 (polski) 2017-07-10T13:07:46 https://fwcdn.pl/webv/33/88/43388/thumbnail.43388.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/144/753444/vincent_i_roxxy__2016__emile_hirsch__zoe_kravitz___polski_zwiastun___youtube__720p_.vp9.720p.webm

Vincent (Emile Hirsch) jest zbuntowanym samotnikiem z małego miasteczka, pragnącym uciec od kryminalnej przeszłości. Pewnego dnia ratuje nie stroniącą od kłopotów Roxxy (Zoë Kravitz) przed gwałtownym atakiem dealera narkotyków. Z obawy przed konsekwencjami proponuje dziewczynie schronienie w rodzinnych stronach. Zmuszeni do życia wVincent (Emile Hirsch) jest zbuntowanym samotnikiem z małego miasteczka, pragnącym uciec od kryminalnej przeszłości. Pewnego dnia ratuje nie stroniącą od kłopotów Roxxy (Zoë Kravitz) przed gwałtownym atakiem dealera narkotyków. Z obawy przed konsekwencjami proponuje dziewczynie schronienie w rodzinnych stronach. Zmuszeni do życia w ukryciu niespodziewanie zakochują się w sobie, lecz ich spokój nie potrwa długo. Wkrótce dotkliwie przekonają się, że od przeszłości nie ma ucieczki.

na podstawie
Keith Kjarval (materiały do scenariusza, historia) /
studio
Media House Capital (współudział) / Unified Pictures
tytuł oryg.
Vincent-N-Roxxy
inne tytuły
Anton Yelchin miał wystąpić w roli Vincenta. Jednak z powodu napiętego harmonogramu był zmuszony z niej zrezygnować.
Z udziału w filmie zrezygnowała Megalyn Echikunwoke, która miała wcielić się w rolę Roxxy.
Zdjęcia do filmu realizowano w Zachary (Luizjana, USA).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Mocno średni

  jjarek_filmweb ocenił(a) film na 5

  Przeczytaj opis z Filmwebu, dołóż sceny okrutnej przemocy, oraz zemsty rodem z "Kill Bill". Teoretycznie mógłby z tego wyjść całkiem dobry film, niestety się nie udało. Na plus zaliczam ukazanie Stanów od strony prowincjonalnej, bez upiększeń, oraz urodę Zoe Kravitz. Daje się obejrzeć.

  1
  • cokolwiek?

  • Mocna historia

   Zwiadowca94 ocenił(a) film na 8

   Film nie jest może jakimś arcydziełem, ale naprawde mocny. Opowiada ciekawą historię Roxxy i Vincenta oraz jego brata i partnerki. Film ten wywołał u mnie silne emocje, zwłaszcza końcówka m.in. żal, smutek, złość, niesmak. Człowiek wczuwa się w tych bohaterów, przeżywa. Mocny film...mocny .
   Gdyby ten... więcej

   • nie jest to film klasy B, gra aktorska trochę pozostawia do życzenia podobnie jak dialogi, tak prze 60 min. wieje troszkę nudą potem się rozkręca, biorąc całą ocenę 6/10 to max.