PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707810}

Violetta: Koncert

Violetta: La emoción en concierto
6,3 859
ocen
6,3 10 1 859
Violetta: Koncert
powrót do forum filmu Violetta: Koncert

Najbardziej oczekiwane wydarzenie filmowe roko. Padłem leże i nie wstaje

Viggosen

Ja też drogi kolego.

KD10

I ja ^^

Viggosen

Ja także :D

Viggosen

ja ze śmiechy waliłem głową w ziemie i przebiłem się do piwnicy

awksom

A ja ze śmiechu skakałem w góre przebiłem sufit i wyleciałem na strych xD

Viggosen

dobra, starczy ogólnie większość ma z tego filmo-koncertu niezłą polewkę ;)

ocenił(a) film na 7
awksom

bardzo mocno bardzo wow

ocenił(a) film na 7
Viggosen

hihihihihihi

ocenił(a) film na 7
Viggosen

Hheheheheh ludzie ambitni, z zajęciem i pasją - napierdalania w klawiaturkę.
Bez pojęcia o niczym ;)

Film to relacja z koncertu, w domyśle coś z przeznaczeniem wyłącznie dla widzów, nie dla psełdokrytykantów z filmweba, pzdr

Enterraz

Milens na filmwebie *_*

ocenił(a) film na 1
Enterraz

Violetta ma jakieś przeznaczenie?? Chyba żeby zarobić kasę na dziewczynkach z podstawówki, bo nie wiem kto jeszcze to ogląda.

ocenił(a) film na 7
Arielka1Elsa2Bella3

Ja :) Dziewczynka na etapie edukacyjnych szkoła średnia, precyzując - klasa maturalna.
Bo przecież wszystkie produkcje czynią się charytatywnie, wcale nie.po żeby zarobić na konkretnej grupie odbiorców - na przykład dziewczynkach - NO PRZECIEŻ ŻE NIE. Jeśli próbowałaś/eś zrozumieć moją wypowiedź to przykro mi ale chyba cię przerosła, ponieważ mówiła O SENSIE POWSTANIA PODOBNEGO FILMU, nie produkcji w ogóle.
By the way podejrzewam, że jak 9/10 tych zaawansowanych kształconych forumowych znawców i krytyków filmowych nie było ci dane obejrzeć nawet jednego odcinka, już nie wspominając o przesłuchaniu choćby jednego wykonu piosenki. Nie, BO PO CO, można żyć sobie z tym co się ma usrane we łbie na podstawie zdjęć, publicznej niechęci z powodu niesamowitej popularności i takich ambitnych fanpejdży jak "Violetta to gówno", prowadzonych przez jakieś poj_bane, nakręcone nienawiścią i co lepsze - szalenie z tej nienawiści dumne - dzieci. Nie trzeba czegoś kochać, żeby to zrozumieć, a żeby oceniać trzeba mieć ku temu jakieś podstawy, tak jak nie oceniasz książki po jednym rozdziale.
BOŻE.
I w ostatnim akapicie dodam, że poszłam - JAKO FANKA VIOLETTY UAHUAHAHA MASZ UŻYWAJ SOBIE - na film, który bardzo mi przypadł do gustu. Bawiłam się świetnie, przeżywając relację z koncertu, który niestety w Polsce się nie odbył, a także oglądając zakulisowe poczynania mojej ukochanej, bardzo utalentowanej obsady.

xoxo

Enterraz

Klasa maturalna, a ja mam wrażenie, że początek gimnazjum..:)

ocenił(a) film na 7
Zuza88

Bywa i tak. Cóż, to twoje odczucie i nie widzę powodu by z nim walczyć, ale nie martw się, odnotowałam :)

użytkownik usunięty
Viggosen

Ja także :D nawet mój pies ma z tego filmu niezłą polewkę :D

ocenił(a) film na 10
Viggosen

Znam naprawdę wiele 19-letnich dziewczyn, a nawet kilku chłopaków, którzy lubią Violettę, więc proszę mi tutaj nie wmawiać, że to animacja dla 5-latek. Skąd wiecie, jaki jest serial, skoro nigdy nie widzieliście żadnego odcinka? Bo co? Bo ktoś wam tak powiedział? A może tak uważacie, żeby wydawać się fajnymi? Żal mi was. Zachowujecie się jak dzieci z przedszkola, jeśli nie gorzej. Skoro tak bardzo nie lubicie Violetty, to po co tracicie czas, obrażając serial i fanów? Naprawdę nie rozumiem -.-'

Belieber_and_VLover

Czy ty wiesz co znaczy animacja ?

ocenił(a) film na 10
WielkiMou

Oczywiście, że wiem, nie tylko ty jesteś wybitnie mądry ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones