PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707810}

Violetta: Koncert

Violetta: La emoción en concierto
6,3 859
ocen
6,3 10 1 859
Violetta: Koncert
powrót do forum filmu Violetta: Koncert

Z miejsca zaznaczam, że mój wpis nie ma na celu obrażenia nikogo. ;)
Nie każdy musi lubić ''Violettę'', możecie jak najbardziej mieć własne zdanie, macie do tego pełne prawo. Ale po co hejtować i wywoływać niepotrzebne nikomu do niczego kłótnie? Przecież to bezsensowna strata czasu. Lepiej zająć się czymś pożytecznym. Wydaje mi się, że ktoś, kto nie widział serialu, nie powinien się o nim wypowiadać. Co możesz wiedzieć o serialu, którego nigdy nie widziałeś/łaś? Chciałabym tylko wiedzieć, co takiego zrobił Wam serial i grający w nim aktorzy, że tak bardzo ich nienawidzicie? Dlaczego obrażacie fanów serialu? I nie, nie chodzi tu o siedmioletnie dziewczynki. Owszem, są fanki w tym wieku, ale ja osobiście znam szesnastoletnie, a nawet starsze osoby lubiące ''Violettę''. Także chciałabym prosić o wyjaśnienie Waszej nienawiści do serialu, który nic złego Wam nie zrobił. :)

ocenił(a) film na 1
Belieber_and_VLover

Każdy film i serial ma dobre i złe opinie. Filmweb jest po to, aby wypowiadać się na temat filmów, seriali i ludzi kina. Co oznacza, że znajdą się różne zdania, a serial Violetta to ( według mnie i dużej części tego świata ) totalna klapa, a aktorzy ( w tym Martinka ) najprawdopodobniej uzyskali role dzięki znajomościom rodziców i ich gra aktorska to jeszcze większa klapa niż sam serial, który psuje dzieciom w głowach. Violetta jest biedna, bo jest zbyt bogata. Violetta to rozpuszczona nastolatka, a wiele ludzi próbuje się do niej upodobnić. Myślę, że po prostu niektórzy muszą powyżywać sie na klawiaturze ( jak ja ).
PS: Moja młodsza siostra uwielbia Violkę i widziałam wiele odcinków, a nigdy nie oceniam czegoś czego nie oglądałam

ocenił(a) film na 10
Truskaffka11

I właśnie o takie wypowiedzi mi chodzi. Widziałaś, więc piszesz, co o nim myślisz. Czy wszystkie komentarze nie mogłyby być takie? Chyba lepiej napisać o czymś, co widziałeś/łaś, niż nic nie wiedząc hejtować i obrażać.

ocenił(a) film na 8
Belieber_and_VLover

troche z innej beczki.bylam z corka na prawdziwym koncercie ekipy violetty w lodzi 29marca 2015. bylo super.jestem pod ogromnym wrazeniem

ocenił(a) film na 10
aloiv77

Sama Pani zauważyła, że serial dla dzieci, ale też przede wszystkim dla młodzieży nie musi być głupim programem, który niczego nie uczy. Na relacji na żywo dorośli też mogą się dobrze bawić. :)

ocenił(a) film na 8
Belieber_and_VLover

nie jestem wielka fanka.ale moja corka oglada wiec tez zerkam i pilnuje na co ona patrzy.uazam, ze serial ma dobre przeslanie.a to, ze kilka dzieciakow wiecej zainteresuje sie muzyka i tancem jest tylko na plus

ocenił(a) film na 10
aloiv77

Ma Pani dużo racji. ;)

Belieber_and_VLover

Czy obejrzenie kawałka odcinka, bo niemożliwe jest zdzierżenie całości się liczy?
Swoją drogą strasznie mi "Violetta" przypomina "High School Musical" i "Hannah Montana". Jest to w kółko odgrzewany kotlet o nastoletnich piosenkarzach, który po prostu po pewnym czasie staje się niesmaczny. Nie lubię żadnej z tych produkcji, bo najzwyczajnej w świecie mnie nudzą.
Wkurzają mnie też nastolatki wyolbrzymiające problemy, które są niestety często spotykane w dzisiaejszych serialach dla dzieci i młodzieży.
Popieram jednak prośbę o nie tworzenie stron "Violetta to gówno" itp., bo fani się przez to denerwują. Po pewnym czasie człowiek potrafi zżyć się z serialem i zaczyna mu zależeć na jego twórcach, aktorach i innych. Ja osobiście kiedyś miałam ulubiony serial, który był hejtowany i nie było to przyjemne.
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones