PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707810}

Violetta: Koncert

Violetta: La emoción en concierto
6,3 859
ocen
6,3 10 1 859
Violetta: Koncert
powrót do forum filmu Violetta: Koncert

tak ujmę delikatnie. jaki jest sens tworzenia czegoś takiego?

kaskowataa

O matko....dzieci i nastolatki też muszą mieć co oglądać :)

Robaczek_12

Są jednak granice , przecież były nie dawno w kinie muppety , to im wystarczy w końcu mają się uczyć a nie po kinach chodzić :)

Verona_

No tak, tak tylko, że jeszcze trzeba uwzględnić w tym małolaty, które muszą mieć jakąś gwiazdę typu Hannah Montana itp :)

Robaczek_12

No a co z żabą Kermit ?? świnką Piggi ?? Czy choćby Ciasteczkowym Potworem ?? :)

Verona_

To jeszcze dla młodszych :)

Robaczek_12

Ja tam do tej pory mam wielki sentyment do ciastwczkowego potwora :)

Verona_

Hehe, ja tak samo :) chociaż moje ulubione bajki z dzieciństwa Toy Story z 95 roku, albo zakochany kundel :) to były bajki a nie to co teraz serwują w kinach i telewizjach dla dzieci...

Robaczek_12

Mi też bardziej podobały się te bajki co były kiedyś. Miały taki klimat , którego teraz tym bajkom brakuje.

Verona_

Niestety...

Robaczek_12

Dobrze wiedzieć, że zaliczam się do dzieci i nastolatek ;>

użytkownik usunięty
kaskowataa

To że ty czegoś nie lubisz to nie znaczy że inni nie mogą mieć żadnych rozrywek. Nie lubisz - nie oglądaj, ale bez sensu pisać, żeby czegoś takiego nie robić jak tysiącom dzieci sprawi ten koncert przyjemność. Naprawdę jesteś tak samolubna?

Jej, nie chodzi o to żeby nie robić wcale, tylko uważam, że większą frajdę zrobiłoby takiemu dzieciakowi,
gdyby koncert odbył się na żywo i mogliby osobiście ich zobaczyć. Nie ma sensu robienia filmów z koncertami, kiedy istnieją takie na żywo, lub można je zrealizować. Muppety to bajka, jak zresztą wiele innych propozycji dla dzieci w kinach, którą sam na pewno ciekawsze.

użytkownik usunięty
kaskowataa

Tak, ale oni nie zamierzają w najbliższym czasie przyjechać do Polski, wg mnie lepiej zrobić film z koncertu niż wogóle go nie oglądać, nawet na filmie.

Akurat tu przyznam ci rację, ale każdy ma inne spojrzenie na pewne sprawy. ;)

kaskowataa

O matko, a po co stwarzać kolejne bezsensowne tematy... Koleżanko, ten "film" został zrobiony przede wszystkim dla fanów serialu, którzy nie mogli obejrzeć koncertu na żywo. "Violetta" ma już stałych fanów na całym świecie i choć aktorzy odgrywający główne role, odwiedzili wiele krajów w Europie i Ameryce Łacińskiej to nie byli w stanie dotrzeć wszędzie... Myślę, że dla fanów to niesamowita okazja. Być może dla innych to pieniądze wyrzucone w błoto, ale prawda jest taka, że niewiele koncertów skierowanych jest do dzieci, a ten jest właśnie dla nich ;p

Lola140392

Aha i jakby co to nie jest atak w stosunku do twojej osoby, więc proszę to tak nie odbierać ;)

kaskowataa

Wiesz dużo tworzą właśnie takich filmów z koncertów i w ogóle. No na przykład filmy o Bieberze i to aż dwa. Wydaje mi się że są po to jak ktoś na prawdziwy koncert nie może iść, albo go nie stać idzie a niego do kina. Chociaż ja wolałabym iść na prawdziwy koncert ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones