PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775220}

Volta

5,3 35 690
ocen
5,3 10 1 35690
3,4 22
oceny krytyków
Volta
powrót do forum filmu Volta

Machulski powraca! :) Mam nadzieję, że wyjdzie godnie, szykuje się "plot twist" w stylu Vinci. Cieszy też powrót Czarka Pazury, ale raczej w roli drugiego planu. W każdym razie, nie mogę się doczekać :3

ocenił(a) film na 7
voler1

Pazura o dziwo nie odrzuca, heh ;) Myślę, że takie charakterystyczne postacie z drugiego planu to idealne miejsce dla niego by zagrać to co umie najlepiej, a my lubimy ;)

ocenił(a) film na 7
Maja_90

ja się ciesze, że Machulski wrócił do Pazury, nawet jezeli jest to mała rola, CI panowie robia świetne filmy razem

ocenił(a) film na 5
milo_94

A co jeszcze zrobili poza kilerami i sztosem ???

ocenił(a) film na 6
mordarg

Sztos to akurat film Lubaszenki, z Pazurą to tylko Kiler i Kilerów 2-óch. (Jedne z najlepszych polskich komedii)

ocenił(a) film na 5
pawel9802

racja mój błąd

mordarg

Jest jeszcze mało znany (ale ja lubię) "VIP".

pawel9802

Zagrał jeszcze niemieckiego kolarza w Deja vu w parze z Malajkatem

ocenił(a) film na 7
mordarg

dwa filmy razem to mało ? oby każdy zrobił takie, które stają się klasykami

ocenił(a) film na 5
milo_94

no w tym konkretnym wypadku można powiedzieć że dużo bo są to filmy filmów. Ale tak ogólnie to 2 to raczej mało jest....

voler1

Pazura wygląda całkiem fajnie, gra swoje, ale myślę, że wyjdzie dobrze.

ocenił(a) film na 3
Alissses

wyszedł, raz przez 30 sekund, drugi raz minuta i trzydzieści sekund...

Alissses

Pazura pokazał, że nadal ma to coś ... czekam, aż po raz kolejny coś stworzą z Machulskim

ocenił(a) film na 3
voler1

Nic nie powraca. Machulski już się skończył. Film jest bardzo słaby, fabuła jest beznadziejnie głupia, "historyczne" scenki zrobione beznadziejnie. Nazwiska są po to żeby przyciągnąć do kina frajerów. Kot ma dwie sceny po minucie, Pazura mia pierwszą "historyczną" trwająca 30 sekund i zamykającą film trwająca półtorej minuty.
Film tylko trochę ratują dialogi pomiędzy Zielińskim a Braciakiem i Żurawki grający oczytanego oprycha.
Domańska grająca główną rolę żeńską drewniana, postać grana przez nią też wybitnie nieciekawa, cały związek z głównym bohaterem też kretyńsko wymyślony...

pawulon1_2

Potwierdzam!Niestety wyszła totalna kicha......Film jest po prostu bardzo zły,szkoda słów.

ocenił(a) film na 1
pawulon1_2

potwierdzam ,
wszystkie gagi są w trailerze.
Czuję się nawet trochę oszukana.

ocenił(a) film na 3
pawulon1_2

Aleksandra Domańska jest bardzo nienaturalna nie wiem może tylko ja mam takie odczucia,ale kolejny raz udowodniła, że nie nadaje się na aktorkę brak jej charyzmy i naturalności.

ocenił(a) film na 6
voler1

czekam z niecierpliwością :)

mzap

Dla mnie Olga Bołądź to już wyznacznik bardzo dobrego filmu. Wybieram się w środę, a teraz w Cinema każdy bilet wygrywa w loterii, także warto tam zajrzeć.

leilaamira

do mnie przemawia Zieliński i Braciak ;)

mizu_mizu

daj znać, czy uda Ci się coś wygrać :D
Volta bardzo mi się spodobała, całkiem dobre, rozrywkowe kino na wieczór :)

ocenił(a) film na 7
voler1

Jest już zwiastun w telewizji. Zapowiada się na ciekawą produkcję na miarę "Kilera".

użytkownik usunięty
voler1

1 bez ogladania bo moge Ddd

użytkownik usunięty

Aaa i je bac polskie wspolczesne komedie i ich plakaty

ocenił(a) film na 1
voler1

Scenariusz wygląda jak wypracowanie napisane przez ucznia gimnazjum na przerwie tuż przed lekcją. Realizacja na poziomie nastoletnich youtuberów. Aktorstwo poza drobnymi wyjątkami to teatrzyk szkolny.

voler1

Pazur zagrał maleńką rolę, ale jak on to zrobił :) zwłaszcza postać gangstera jest świetna, to pokazuje, że prawdziwy aktor nawet z najmniejszej roli zrobi perełkę

ocenił(a) film na 6
Filomena00

totalnie się zgadzam! : )

beatkakozidrak

miło mi :)

Filomena00

i po tym właśnie poznajemy klasę aktora

ocenił(a) film na 7
voler1

Wg mnie mocne 7 film dobry, jest zabawnie, są ciekawe postacie, jest intryga i jest twist :) Jest lekko i jest przyjemnie jak u Machulskiego :)

voler1

Tandeta,szajs,omijac ten film szerokim lukiem,nie polecam

ocenił(a) film na 2
voler1

Trailer nie był zachęcający; zwiastował marne kino. A sam film, co wydawało mi się niewiarygodne, jest jeszcze gorszy niż zapowiadał trailer. Takiej żenady (na wszystkich poziomach) nie widziałam od dawna.

voler1

Hmm co tu powiedzieć ... hasło na plakacie " ten przekręt przejdzie do historii kina" chyba dotyczy zmarnowanych pieniędzy na bilet do kina... Takiego gniota nie pamiętam od czasów "Kac Wawa" odgrzewany kiepsko kotlet żywcem zerżnięty z "Vinci" z 2004r i to nędznie zerżnięty... Kiedyś filmy Machulskiego były śmieszne , dziś jest gorzej niż podstarzały Rosiewicz ze swoim klipem "trumping and jumping" żenada , nuda , od pierwszych 5 minut przewidywalna fabuła... szkoda nawet to z torrenta ściągać...

voler1

nie wierzę, że nie przypadł wam do gusty Pan Dolny :P w jego wydaniu to co tekst to lepszy

kamil_87_2

oj tak Braciak po raz kolejny pokazał, że role komediowe są dla niego stworzone.

ocenił(a) film na 5
dominika_pajak_2

ale w dramatycznych też daje radę patrz "Wołyń". Dobrze przynajmniej że już wyrwał się z okowów bycia Rysiem z klanu bo to była rola uwłaczająca godności tego aktora . Niektórzy myślą po dziś dzień że to jest tylko i wyłącznie Rysio z klanu nie zdając sobie sprawy z zasobnego i imponującego cv aktora :P

ocenił(a) film na 5
mordarg

proszę to skasować . Pan porypał mi się z Piotraem Cyrwusasem zaiste są podobni i tamten jednak pozostał w okowach rysia z klanu xD

voler1

świetnie się bawiłem w kinie. Machulski po raz kolejny zapewnił ucztę dla fanów jego twórczości

voler1

ten kto liczy na dobrą zabawę ten się nie zawiedzie

ocenił(a) film na 5
voler1

Jak można wystawiać filmowi ocenę po zwiastunie w kinie???????
Na zwiastunach każdy , nawet najgorszy film wypada dobrze, bo jaki problem z montować 2 minutowy zwiastun, sztuką jest zrobić film na 1h 30min, który pociągnie poziom.
Obejrzyj i oceniaj. Wg mnie film ratuje ostatnie 20 minut, pierwsza godzina jest spartolona i to mocno. Dlatego aż 5/10

ocenił(a) film na 5
voler1

Zapomniałem dodać że to marna kopia VINCI.

ocenił(a) film na 7
voler1

Vinci w porównaniu do Volty to arcydzieło... Volta i smaczek kryminalno komediowy, może gdzieś jest ale ja go nie zauważyłem. Film bardzo średni jak na Machulskiego

voler1

Widziałeś zwiastun i oceniłeś film na 6???

ocenił(a) film na 6
televisjon

Nie, ocena jest za film ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones