PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=604471}

Wędrówki z dinozaurami

Walking with Dinosaurs
5,9 3 662
oceny
5,9 10 1 3662
Wędrówki z dinozaurami
powrót do forum filmu Wędrówki z dinozaurami

...ale klimatu dawnego Walking With Dinosaurs nie ma prawie wcale. Doszukałem się jedynie motywu zorzy polarnej i sceny topniejącego śniegu jak w oryginale. Zbyt
uczłowieczone zwierzęta i raczej skaszaniony dubbling - faktycznie mimo mojej sympatii do tego tematu mogę polecić jedynie dzieciom. Liczyłem na wiele więcej.

ocenił(a) film na 6
Piotras2009

Chyba niedokładnie oglądałeś oryginał były jeszcze np. sceny płonącego lasu czy walki między pachyrinozaurami ale poza tym to zupełnie co innego a szkoda zapowiadało się nieźle

MiloszK15

Hmmm nie przypominam sobie pachyrinozaurów w oryginalnych "Wędrówkach" ;P Jeśli już to Torozaury w ostatniej części (nie licząc Ballady o Wielkim Alu). Ale fakt nie pomyślałem o płonącym lesie.

ocenił(a) film na 6
Piotras2009

Tak tak chodziło oczywiście o Torozaury ;P fajny motyw był z tym złamanym rogiem pokonanego :D

MiloszK15

Z uwagi, że miałem wtedy sporo mniej latek aż mnie ciarki przeszły po plecach jak to zobaczyłem po raz pierwszy :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones