PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=131491}

Węgiel

Koyla
7,7 860
ocen
7,7 10 1 860
Węgiel
powrót do forum filmu Węgiel

do kitu

ocenił(a) film na 4

Wszystko mi się w tym filmie nie podobało, nawet nie mogłem wytrzymać na piosenkach i raz przewinąłem do przodu. Niepodobało mi się umieszczenie fragmentów muzyki Vangelisa, którego bardzo zresztą lubię. Dźwiękowiec jak zwykle się nie spisał. Nie powiem co mi się w scenariuszu nie podobało, ale sporo rzeczy, nie lubię takiego naciągania po prostu. Totalnie żadnych emocji... no jeden moment był zabawny zgodnie z intencją.

Hakeldamach

Mógłbyś napisać co niepodobało Ci się w scenariuszu... ?? No i który moment był dla Ciebie zabawny ..:) ??
Jak dla mnie to w ogóle ten film zalicza się bardziej do dramatu, niż do komedi.. jednyne zabawne momenty pojawiły się na początku film.. np po skosztowaniu słodyczy z konopiami indyjskimi przez Gauri.. :) - tyle
Reszta była raczej smutna..

ocenił(a) film na 4
ukulele20

spóźniona odpowiedź... nie bardzo już pamiętam ale zabawna była scena z brzuchomówstwem... chyba ^^'
Więcej nie pamiętam... na szczęście. ;)

ocenił(a) film na 10
Hakeldamach

Mnie sie niesamowicie podobał,rewelacja!!
Natomiast jeśli chodzi o efekty dźwiękowe itd. to ja bym sie nie czepiała .
Nie znalazłam jeszcze filmu bolly z tamtego okresu,który byłby na poziomie kina z hollywood.
Nie ta technika....

asiani

Film jest stary i moze dlatego w kiepskim wydaniu ale naprawde film jest fajny
No ale czy ja wiem czy on taki smutny ....;(
Mnie sie smutny nie wydaje niby w którym momencie ?... ;)
Do dramatu to raczej nie podobne

marta6991

Nie wydaje ci się smutny? A ta scena przed pierwsza połową[ zrujnowałeś moje życie i takie tam? ]? Smutna...

ocenił(a) film na 8
marta6991

Dla mnie cały był smutny, nawet zakończenie (teoretycznie happy end) było smutne. Tylko sceny z tym tatą i jego synem były zabawne, ale i tak praktycznie przez cały film płakałam. :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones