PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779226}

Węgierska robota

A Viszkis
6,5 2 404
oceny
6,5 10 1 2404
Węgierska robota
powrót do forum filmu Węgierska robota

Nie chce nic gadać, ale gościu w taksówce to nie kto inny jak prawdziwy Whisky Bandzior czyli Atilla we własnej osobie.
http://u.cubeupload.com/Fox460/Attilla.jpg

Zawsze przed obejrzeniem filmu na faktach, czytam o ludziach których dotyczy film. Stąd po akcji w taksówce od razu wyłapałem że to on we własnej osobie :). Zajefajny gest heheheh, a sam film tez DOBRY ku mojemu zdziwieniu nie jest nudny i fajnie nakręcony.

ocenił(a) film na 5
MaXXi

powinno to sie znalesc w ciekawostkach

ocenił(a) film na 7
MocnyVito

Tym bardziej że jak on się ich zapytał czy złapali Bandziora, to z tyłu bohaterzy popatrzeli tak głupkowato na siebie :d to już był taki ukłon w jego stronę jakby wiedzieli że to on nim był :D.

ocenił(a) film na 5
MaXXi

z wiekiem pamiec nie ta, i choć widzialem film 3 dni temu , to juz nie pamietam dokaldnie tej sceny ;)

ale czy przypadkiem pytanie nie brzmiało : "myslicie ze to whiskey bandzior" ?

wtedy ironiczność całokształtu sytuacji jest jeszcze dobitniejsza

ocenił(a) film na 8
MaXXi

Myślałem, że napiszesz o naszym polskim Żuku co tam śmigał po ulicach, a tu proszę... miło się zawiodłem :) Aż sobie włączę tę scenę ponownie.

grd1

Pod sam koniec filmu na paradzie jest także Polska Flaga, zauważyliście?

MaXXi

To zdjęcie na być dowodem? Toż to dwie RÓŻNE osoby.

mak65

to sobie sprawdź na Wikipedii... i swój wzrok xD

mak65

To sprawdź obsadę. Taksówkarzem jest nie kto inny, jak Ambrus Attila. ;)

Hannia

Obsadę w Filmwebie? Chyba jaja sobie robisz. Portal pełen - jak za komuny - błędów i wypaczeń.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones