PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31451}

Władca Pierścieni: Dwie wieże

The Lord of the Rings: The Two Towers
8,3 508 401
ocen
8,3 10 1 508401
8,1 41
ocen krytyków
Władca Pierścieni: Dwie wieże
powrót do forum filmu Władca Pierścieni: Dwie wieże

Władca Pierścieni w TVN

użytkownik usunięty

Trylogia Władca Pierścieni w TVN 2015/2016

18 grudnia o 20:00 Władca Pierścieni Drużyna Pierścienia

w nowy rok o 20:00 Dwie Wieże

15 stycznia Powrót króla o 20:00

Dobrze, że co jakiś czas puszczają to w telewizji. Dzięki temu więcej osób ma okazję obejrzeć trylogię, której nigdy nie widziało, a może się zachwyci ;)

użytkownik usunięty
Micman1995

popieram również się cieszę że puszczają ten film, ale jak go oglądam a wyobrażę sobie jak Hobbit został zniszczony chce mi się płakać :(

W sumie pierwsza część Hobbita miała jeszcze taki sympatyczny charakter przygody. Druga już gorzej, a trzeciej postawiłem 7 chyba tylko z sentymentu i przez wzgląd na kilka wzruszających scen. Co nie zmienia faktu, że był mętlik i mały kicz :p

użytkownik usunięty
Micman1995

tak pierwsza część Hobbita była świetna i o zgrozo była by jeszcze lepsza gdyby nie momentami wymuszony humor, na szczęście sceny Rivendell, zagadki Golluma uratowały stracony czas. Druga jest dla mnie chamska przez wersje EE bo zawiera sceny które powinny być w kinowej wersji... natomiast BPA powiedziałbym że jest lepsza od pustkowia ale niestety po obejrzeniu wersji EE jestem zmuszony powiedzieć że niczym nie ustępuje w dwójce bycia najgorszą częścią i to jest smutne :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones