PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11841}

Władca Pierścieni: Powrót króla

The Lord of the Rings: The Return of the King
8,4 527 325
ocen
8,4 10 1 527325
8,0 40
ocen krytyków
Władca Pierścieni: Powrót króla
powrót do forum filmu Władca Pierścieni: Powrót króla

Frodo?

ocenił(a) film na 8

Kiedyś nie interesował mnie władca pierścieni, no ale w końcu postanowiłem przez niego przebrnąć. Przypadkowo zacząłem oglądać od części 3 przez co po godzinie usnąłem. Tak więc dla nie oglądających zaczynamy od 1 części :D Pierwsza część mi się najbardziej podobała. Druga nie była zła, ale już od tego czasu Frodo zaczynał mnie wnerwiać. W 3 części myślałem, że akcje z nim będę przewijał, ale jakoś wytrzymałem. Wydaje mi się, że gdyby wyciąć Froda z 3 części oglądało by się ją znacznie przyjemniej. Nie wiem czy on tak miał zagrać, taką "ciotę" czy taki jest. Nie wiem, ale stawało się to coraz bardziej żałosne i przewidywalne. Dodam, że nie znam książki, oceniam tylko film. 8/10 za całokształt, ale Frodo do wykopania :)

ocenił(a) film na 9
Piotroszczak

Przecież Frodo jest jakby podstawą tego filmu, więc nie można go wykopać.

użytkownik usunięty
Piotroszczak

Zgadzam się z tobą z tylko jednym. Frodo to "ciota" i film by się przyjemniej oglądało, gdyby nie ta postać. Ale niestety jest on głównym bohaterem i "powiernikiem pierścienia", więc film bez niego nie mógłby powstać. Dlatego najlepszym rozwiązaniem byłoby zmienienie scenariusza i wpisanie mu kwiesti mniej "ciotowatych" Lecz niestety nic na to nie poradze.

ocenił(a) film na 9

Przez to,że jest głównym bohaterem dlatego wiele ludzi go nie lubi.Ale też za nim nie przepadam.I nie dla tego,że jest złamasem tylko za jego zachowanie.Tak miał zagrać i niby git ale jednak zagrał chyba aż za dobrze.

ocenił(a) film na 9

Zależy dla kogo. Mi bardzo odpowiadały sceny z Frodem i Samem. Może było w nich trochę za dużo patosu, ale nie przekszkadzało mi to.

Piotroszczak

Weź poprawkę na to że Frodo im dalej w filmie, tym bardziej jest spaczony przez moc pierścienia. Jego moc jest ogromna a brzemię jakim obarcza noszącego go hobbita jest jeszcze większe. Wydaje mi się że to stąd jego "ciotowatość". Mnie to nigdy nie przeszkadzało bo spoglądałem na to właśnie z tej strony.

Piotroszczak

ja tam go lubie . ale wole bilba . on to coś walczył a tamten to tylko szedł i szedł od czasu do czasu wymachiwał żądełkiem nic po zatym lecz go lubie ale mogliby zmienić końcówke że z kimś walczył a nie popchonął golluma

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones