PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11841}

Władca Pierścieni: Powrót króla

The Lord of the Rings: The Return of the King
8,4 527 343
oceny
8,4 10 1 527343
8,0 40
ocen krytyków
Władca Pierścieni: Powrót króla
powrót do forum filmu Władca Pierścieni: Powrót króla

Dziwi mnie tylko, że budżet był tak niewielki na film takiej rangi..
Ta produkcja wydaje się być tak potężna, zrobiona z tak wielkim rozmachem, że jej budżet powinien wynieść co najmniej z 0,5 mld. dolarów, a zmieścili się o dziwo w niecałych.. stu.
To jest naprawdę zastanawiające..
Są filmy, na które zostały poświęcone setki milionów $, a wcale tego po nich nie widać.

Ciekawe, gdyby tak na WP: PK, została wyłożona 3-4x większa kasa, to czy ten film wbiłby widzów jeszcze bardziej (o ile to możliwe) w fotel..

th0r_

Można jedynie gdybać, jednak wedle mnie czasem co za dużo to nie zdrowo. Gdy pieniążki są ograniczone, zatrudniamy mniej znanych aktorów, używamy mniej komputera, robimy lepsze charakteryzacje zamiast wyręczać się techniką, itp.
Hobbit miał grubo więcej budżetu i po 10 latach większe możliwości w technologi - a jak wyszło? - znacznie gorzej, znacznie sztuczniej - mnie osobiście "niewielko" budżetowy LOTR znacznie bardziej wbił w fotel.

ocenił(a) film na 10
asa111

Całkowicie się z Tobą zgadzam. W Hobbicie za dużo efektów z komputera. WP bardziej wyważony i wyszło mu to na dobre.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones