PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11841}

Władca Pierścieni: Powrót króla

The Lord of the Rings: The Return of the King
8,4 527 325
ocen
8,4 10 1 527325
8,0 40
ocen krytyków
Władca Pierścieni: Powrót króla
powrót do forum filmu Władca Pierścieni: Powrót króla

W tych trzech filmach jest cały Tolkien! Hobbity to już wyciskanie wszystkiego na maxa ze sprawdzonego tematu

smok_jerzy

"Hobbity" nie mają takiego klimatu jak "Władca Pierścieni". Mnóstwo wątków dodano i rozwinięto (co w sumie nie jest niczym złym, ale robienie z jednej, cienkiej książki filmowej trylogii to lekka przesada). Mam wrażenie, jakby ktoś na siłę próbował zrobić z tego coś na miarę "Władcy".

użytkownik usunięty
Veyu

Jeśli masz na myśli Białą Radę czy Dol Guldur to wybacz ale tą wątki są najlepsze...

ocenił(a) film na 10
Veyu

Dokładnie! Ale wiesz, wyczuli, że jest zainteresowanie więc dlaczego nie przytulić kilkuset baniek...

ocenił(a) film na 10
smok_jerzy

Niestety po obejrzeniu wszystkich trzech części Hobbita jestem wielce rozczarowany. Trzecia część to już w ogóle wielka przesada. Efekty specjalne, klimat, aktorzy z LOTRa biją na głowę wszystko z Hoibbita.

ocenił(a) film na 10
Deadlyblonde

Oczywiście! Pełna zgoda!

ocenił(a) film na 10
smok_jerzy

Hobbity nie są złe. No i dwa pierwsze ładnie wyglądają ale każdy szanujący się człowiek (jak ja i wy) wie że to LOTR jest prawdziwym arcydziełem Jacksona.

ocenił(a) film na 10
Boczek003

Dokładnie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones