PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=166146}

Władca lalek - Spuścizna

Puppet Master: The Legacy
3,2 358
ocen
3,2 10 1 358
Władca lalek Spuścizna
powrót do forum filmu Władca lalek - Spuścizna

2/10

ocenił(a) film na 2

Właściwie to jest to streszczenie serii bo nowe sceny zajmują bardzo małą część filmu. Mamy w zamian "zaserwowane" przypomnienie tego co działo się w kolejnych częściach Władcy Lalek w formie najważniejszych wątków fabularnych i najciekawszych ataków marionetek. Dlatego część tę wypadałoby traktować z przymrużeniem oka. Jeśli chodzi o sposób streszczenia serii to jest on dość wygodny dla widza, przedstawiony z przyzwoitą dbałością o chronologię i nie pominięcie najważniejszych wątków serii. To udaje się temu filmowi naprawdę nieźle. Dla mnie byłoby w zasadzie ok, jako część składająca się z samych znanych już nam z poprzednich części scen. Tymczasem dodane są nowe, które wplatają nowy pomysł, nową próbę wyjaśnienia historii władcy lalek i mocy jego towarzyszy, który ani trochę mi nie odpowiada... Śmiało dałbym temu filmowi nawet piątkę gdyby nie zakończenie, które jak dla mnie jedynie psuje ogólne wrażenie o tej serii. Moja ocena: 2/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones