PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=502071}

W biały dzień

Taken in Broad Daylight
5,7 1 058
ocen
5,7 10 1 1058
W biały dzień
powrót do forum filmu W biały dzień

nawet nie będę się rozpisywał na temat tego badziewia napisze tylko abyście unikali go jak tylko się da...
W każdym filmie niskobudżetowym jaki oglądałem można było odnaleźć przynajmniej malutką nutkę zaciekawienia ....tutaj niestety nie miało miejsca takie zjawisko...TOTALNE DNO!

Tommy_Filmweb

Film jest świetny, szczególnie zważając na niski budżet. Świetna gra aktorska Sara Canning, która zapewne jeszcze nam pokaże na co ją stać. Daje mu mocne 7/10.

Binula

Zmieniam zdanie, daję mu 8/10.

ocenił(a) film na 7
Binula

Mi się film bardzo podobał. Szczególnie kreacja Sary Canning. A końcowa scena sprawiła, że uroniłam kilka łez. 7/10

Tommy_Filmweb

Bardzo pozytywne zaskoczenie. Film cały czas trzyma w napięciu!
Fabuła może nie wybitna ale za to realistyczna, co nie jest częste - więc duży plus.
Znakomita kreacja Sary Canning !!!
Również muzyka stanowi doskonałe tło - jeszcze w głowie mam tą nutę;)
Daję 8/10

ocenił(a) film na 7
netis7

Nic dodać nic ująć.Sara znakomita.To nic że to niskobudżetowy film skoro budzi zainteresowanie widza.To prosta,naturalna historia na faktach.Na większe fajerwerki można natrafić w co drugim filmie amerykańskim gdzie ucinają głowy i gonią przez las z różną ostrą bronią. Może to i nic nadzwyczajnego,ale czasem lepiej poczuć takich bohaterów.Dziewczyna rewelacyjna,a chłopak-porywacz gdzieś też budzi moją litość.

ocenił(a) film na 7
kbvision

O widzisz, też na to zwróciłam uwagę, na tę litość dla porywacza, szczególnie podczas końcowych scen. Dobre ujęcia, naprawdę dobre.

marsjanla

Słusznie, chłopak taki jakiś niepozbierany - "chciał sobie ułożyć życie". Można z nim samym się zgodzić, że nie jest aż "taki zły" - raczej to jakieś problemy z osobowością (wychowanie?).

ocenił(a) film na 7
Tommy_Filmweb

Zupełnie się zaskoczyłam, budżet niski, aktorzy nieznani, ale wcale nie marni! Doskonale dali sobie radę, ujęcia także przyjemne, powiedziałabym, że w nurcie kina behawiorystycznego, ciekawie pokazują emocje, a film naprawdę cały czas trzyma w napięciu. Przemyślany, dość nietypowy jak na amerykańską produkcję.

Tommy_Filmweb

Pfff chyba oglądałeś inny film ;/

Tommy_Filmweb

Tego typu komentarze pozbawione argumentow tylko zachecaja zeby zobaczyc film

AstonMarkiz

dokładnie, świetna prowokacja :)

jeden z lepszych filmów jakie widziałam

Tommy_Filmweb

ten film to nędza dla kretynów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones