PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=774566}

W blasku nocy

Midnight Sun
7,2 17 552
oceny
7,2 10 1 17552
W blasku nocy
powrót do forum filmu W blasku nocy

To nie to

ocenił(a) film na 1

Film według mnie oklepany i bez uczuć - przewidywalny. Nagle, gdy chłopak dowiaduje się o chorobie, to główna bohaterka dopiero wtedy ma oznaki choroby (podkrążone oczy czy drgawki itd.)

ocenił(a) film na 6
Justyna_196

ona miała oznaki postępu choroby, bo jej ciało zostało wystawione na działanie promieni słonecznych, a nie dlatego, że on się dowiedział, że jest chora.

ocenił(a) film na 7
manowce

Każdy to rozumie co zostało pokazane w filmie... lecz posłużono się powazna chorobą niszcząca skórę od najmłodszych lat, chorobą powodująca znaczne opóźnienie w rozwoju, głuchotę, rogowacenie oczu, a bohaterka została pokazana niczym super laska, bez żadnych problemów, nawet emocjonalnie zrównoważona mimo zamknięcia w domu bez matki i ograniczonego kontaktu z rowiesnikami.

ocenił(a) film na 7
manowce

Nawet jeśli ojciec trzymałby ja w całkowitym zaciemnieniu, to przypadkowe rozpady DNA skóry, czy uszkodzenia od promieniowania o innych długościach fali, powodowałyby produkcję toksycznych białek powodujących zmiany w całym ciele.

ocenił(a) film na 6
crocidura

to jest film fabularny, a nie dokument medyczny (;

ocenił(a) film na 7
manowce

...tylko fabuła nie trzyma się rzeczywistości. Rozumiem, że wolisz by główny bohater nie umówił się z tą dziewczyną:

https://img3.dmty.pl//uploads/201412/gallery_1418402898_666901.jpg

ocenił(a) film na 6
crocidura

uważam, że to film rozrywkowy, który jest produkowany tak, żeby ludzie chcieli go oglądać.
moje prywatne preferencje nie mają tu nic do rzeczy. i nie projektuj na mnie swojego widzimisię.

ocenił(a) film na 7
manowce

Gdzie widzisz projekcję mojego widzimisię na ciebie?

Tak zrozumiałem, że dla ciebie był to film rozrywkowy. Ja wolę rzeczywistą fabułę. Nawet przyjmując, że film przedstawia rzeczywistą chorobę - nie trzyma się kupy (wycieczka dziewczynki z mamą nad wodę w pełnym słońcu...).

ocenił(a) film na 7
crocidura

...dodam, że te pytanie którym niby projektowałem swoje widzimisię po chwili potwierdziłaś zaakceptowaniem tworzenia filmu rozrywkowego. Więc ja projektuję, czy dobrze odczytałem intencje?

ocenił(a) film na 6
crocidura

wytłumaczę, bo widzę, że nie możesz przeboleć. projektowanie dotyczy kawałka "Rozumiem, że wolisz by główny bohater nie umówił się z tą dziewczyną:". to jest jakaś Twoja wydumana opinia.

a odnośnie do wycieczki - to było zanim dziewczyna zachorowała / zanim choroba zaczęła się objawiać.

manowce

Masz rację, iż jest to tylko film fabularny, ale według mnie mogli zachować choćby minimum zgodności z faktami skoro postanowili wpleść do historii te a nie inną chorobę. Nawet jak dziewczyna umierała to poza nieco siną twarzą nic jej kompletnie nie dolegało i zniknęła od tak w trakcie rejsu.
Zwykłe lenistwo scenarzysty.

Justyna_196

No to mamy chyba idiotkę roku były tutaj dwa cymbały Ale ty ich przebilas na głowę...
jakim trzeba być burakiem żeby ocenę tego filmu dać na 1 skąd się ludzie bierzecie sperma jakaś była nie wiem z kim śkisnięta że tacy jesteście?

xxxfilmen

Na jeden też nie oceniłem mimo to oceniłem na trójkę, mimo ciekawego tematu film bardzo rozwleczony ):

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones