PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=825221}

W cieniu księżyca

In the Shadow of the Moon
5,8 18 526
ocen
5,8 10 1 18526
W cieniu księżyca
powrót do forum filmu W cieniu księżyca

Michael C. Hall...

ocenił(a) film na 5

...jest tak niesamowicie drewniany, że oglądanie go sprawia fizyczny ból. I co on ma z twarzą, ciągle jeden grymas, ni to uśmiech, ni ból.

motsaw

Został w nim Dexter...

ocenił(a) film na 6
motsaw

to jest aktor o jednym wyrazie twarzy ( co mi się zawsze kojarzy z polskim Lindą :P ). Ogólnie kłoda, drewno i cały tartak.

ocenił(a) film na 5
marianna_man

Czyli słusznie został drwalem :D

ocenił(a) film na 5
PMrz

Dobre

marianna_man

Chyba już wiem dlaczego go lubię - uwielbiam Lindę :P

ocenił(a) film na 6
motsaw

Angelina Jolie swym drewniactwem i tak bije go na głowę. Jeszcze do tej paczki pan George Clooney świetnie pasuje ze swym wiecznym , niezmiennym wyrazem twarzy. Także towarzystwo ma zacne....

sasik

Przecież Jolie i Clooney nie ma w tym filmie wiec o czym Ty mówisz

ocenił(a) film na 6
ohpeggysue

Tu ich nie ma, to była jedynie sugestia, że drewniaków w szeroko pojętym kinie mamy dużo więcej i to pozycjonowanych w tym światku dużo wyżej. Ja uważam ,że ani tragedii, ani szału w tym przypadku nie było....

ocenił(a) film na 9
motsaw

Tak, masz racje. Jeszcze takiego drewna nie widzialem... On ma taki wyraz twarzy, jakby w ogole nie lubil swojej pracy i musial ja po prostu odwalic.

ocenił(a) film na 6
motsaw

Ta jego mimika twarzy była idelana do serialu Dexter... Niestety konwencja się wyczerpała a do innych filmów nie pasuje:)

ocenił(a) film na 5
motsaw

Z tym grymasem to racja

motsaw

E tam sprawiało ci ból jak przecież dałeś 5 na 10 więc nie tak mało

ocenił(a) film na 7
motsaw

Przecież to Dexter

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones