PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=153163}

W ciszy

The Quiet
6,6 12 898
ocen
6,6 10 1 12898
W ciszy
powrót do forum filmu W ciszy

10/10

ocenił(a) film na 10

Świetny.. coś w stylu American Beauty. Niejasny, problematyczny, patologiczny. Jeżeli ktoś lubi takie filmy to ten na pewno się spodoba.

ocenił(a) film na 7
justynka0204

Popieram. Bardzo dobry. Choć American Beauty jakoś bardziej mi sie podobało.

justynka0204

Nie porównywałabym tego filmu do tej bezwartościowej sieczki AB. Ogólnie ciekawie się ogląda, żałuję, że nie oglądałam od początku, parę rzeczy jest dla mnie niejasnych.

ocenił(a) film na 10
Igraszka

Nie porównuje ich do siebie.. Chodziło mi raczej o klimat.

Igraszka

Jeżeli według Ciebie American Beauty jest bezwartościowym filmem, to chyba nic z niego nie zrozumiałaś. Jak w ogóle można porównywać tak beznadziejny pod wieloma względami film do dzieła Sama Mendesa, które jest jednym z najlepszych filmów w historii kina.
Mnie ten film się nie podobał, zrobiony na siłę, mnóstwo dziwnych scen, jedynym plusem była muzyka.

ocenił(a) film na 8
justynka0204

Zgadzam się, przemyślany, świetny. A zakończenie genialne jak matka wzięła to na siebie .. choć tyle mogła zrobić dla córki, która ma całe życie przed sobą. Poruszający i rozdzierający serce dramat.

ocenił(a) film na 5
klaudia0

Słaby. Gdyby nie Elisha byłby gniotem..

ocenił(a) film na 8
klaudia0

dzięki za spojler.

ocenił(a) film na 10
justynka0204

także po obejrzeniu skojarzyło mi się z American Beauty, względem klimatu dla mnie oba arcydzieła .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones