PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=153163}

W ciszy

The Quiet
6,6 12 898
ocen
6,6 10 1 12898
W ciszy
powrót do forum filmu W ciszy

6/10

ocenił(a) film na 6

niezły.thriller to to nie jest dramat bardziej.

ocenił(a) film na 4
JohnnY_24

Film jest przecietny zeby nie powiedziec ze slaby.
Podobac moze sie gimnazjalista, film dla fanow dwoch glownych bohaterek. Dalem 4/10. Spodziewalem sie czegos lepszego. Plusem tego filmu jest klimat ale tylko w niektorych momentach - 'wyalienowania'.
Film mozna strescic w kilku zdaniach.

ocenił(a) film na 7
kamil_d444

Z całym szacunkiem Kamil... ale nie zrozumiałeś filmu. Nic wiecej nie mam do powiedzenia

ocenił(a) film na 4
Bounce

Jak dla mnie nie ma nie ma tu czego rozumiec, film jest prosty, to nie film typu 'Zagubiona autostrada' ze mozna sobie tworzyc tysiace rozwiazan. Film jest prosty jak budowa cepa.


*ewentualny spoiler







Kobieta udaje glucho-niema, zostala adoptowana przez rodzine. Corka malzenstwa ktore ja adoptowalo nie lubi glownej bohaterki. Ojciec 'rżnie' sie ze swoja corka. Glowna bohaterka to odkrywa i zabija kolesia.

Tu jest wszystko podane na tacy, moze ciebie szokuje ten film ale nie mnie, moznaby bylo lepiej to pokazac. A jezeli Tobie sie on podoba to sie ciesze. Mnie nie porwal.

ocenił(a) film na 7
kamil_d444

Z całym szacunkiem Kamil... ale nie zrozumiałeś filmu. Nic wiecej nie mam do powiedzenia i nie chce sie z toba sprzeczac. Ale wiec ze tak jest.

ocenił(a) film na 4
Bounce

Według mnie Kamil ma rację. Film był słaby, nic niewnoszący i naprawdę teksty w stylu "nie zrozumiałeś tego filmu" są śmieszne, bo nie był on trudny, raczej pretensjonalny.

ocenił(a) film na 6
czerepcio

Też się zawsze śmieję z 'nie zrozumiałeś filmu'.
Pewnie typek siedzi po filmie 4 godziny i doszukuje czegoś, co nie zobaczył, a potem wciska wszystkim, że nie zrozumieli filmu.

ocenił(a) film na 4
Bounce

Ja spodziewalem sie filmu conajmniej na ocene 7/10. Niestety poza kilkoma miejscami z fajnym klimatem film jest ceinki. Moze podniecaja cie 2 glowne bohaterki ale nie mnie. Film dla mnie jest slaby. Jezeli Ty dajes mu 10/10 to Twoja sprawa, Twoje zdani, Twoja ocena. Ja spodziwewalem sie czegos lepszego. Niestety film zawiodl moje oczekiwania, a jezeli ktos sie dobrze na nim bawil i go wciagnal to sie ciesze. Trzymaj sie i ciesze sie ze sie na nim dobrze bawiles [as].

ocenił(a) film na 1
kamil_d444

Popieram, film byl nudny, fakt moze poruszal ciezki temat..ale ogolnie slaby. Zupelnie nie rozumie dlaczego ma taka wysoka ocene. Film pelen sprzecznosci, brakow w scenariuszu, brak logiki.. jedynie gra aktorek jest bez zastrzezen.

ocenił(a) film na 6
JohnnY_24

chyba więcej niż 6 się nie da dać temu filmowi a i tak ma srednia 9 wiec skad sie ona wziela? jest przeciętny i tyle

ocenił(a) film na 6
JohnnY_24

Tez tak mysle... jak bedziemy sie tak doszukiwac we wszystkim sensu za wszelka cene to zaraz okaze sie ze piosenki Ich Troje to w ogole maja gleboko filozoficzny przekaz... co do filmu.. sredniak... od poczatku do konca przewidywalny.. klimat moze i fajny ..ale tez chyba troche przesadzono z ta mrocznoscia i ciagla ciemnota w mieszkaniu.. zarowki by wymieniili :)

ocenił(a) film na 6
Robredo

jeśli obejrzycie film to dajcie ocenę...bo widze że tu za sam wygląd okładki średnia wyszła.

ocenił(a) film na 9
JohnnY_24

film ma taka srednia bo sie ludziom podobal. kazdy ocenia wedlug wlasnych gustow, nie rozumiem tekstow typu "a skad sie niby wziela taka wysoka srednia?!" - to, ze tobie sie nie podoba nie znaczy, ze wszyscy musza miec takie samo zdanie. ja dalam mu 9, na tyle uwazam zasluguje, takiego filmu oczekiwalam i nie zawiodlam sie. tyle;)

ocenił(a) film na 3
JohnnY_24

film nudny....bez glebszego sensu...nawet muzyki dobrej nie ma..dziwie sie osobie, ktora mowi, nie zrozumieliscie tego filmu xD.heh. Tu nie ma co rozumiec, a jak jest taki madry to niech wytlumaczy "glebie" tego filmu:)

JohnnY_24

Rodzina patologiczna. Film dobry ale bez polotu.

SPOJLER
Żona tylko szprycuje się lekami przeciwbólowymi i oglada wiadomości.
Ojciec posuwa swoją kochaną córeczkę.
Córeczka niby ją to troche kłuje i nawet kombinuje jak to przerwać ale na tym się kończy. Głównie zajmuje się na gnębieniu przybranej siostry.
Pasiebica głucha od ok 7 roku życia, komletny odludek, pewien koleć opowiada jej o tym że ciągle o niej myśli i wali sobie gruche myśląc o niej, gra na pianinie mimo głuchoty, skoro Bethoven mógł to czemu nie ona. W końcu nie wytrzymała z zgarotowała tatuśka struną fortepianową, normalnie Hitman nie powstydziłby się takiej roboty, ale co więcej cud okazuje się że słyszy ( czyli, wszytko słyszała, przedewszystkim to o marszczeniu freda) i mówi.
Żonka na końcu zbiera się do kupy i bierze wszystko na siebie.

ocenił(a) film na 6
LeeHarveyOswald1986

to ze słyszy dowiadujemy sie wcześniej xd
scena gdy Dot siedzi przy fortepianie a ta Nina wchodzi do domu .
To było jeszcze przed tą sceną nad basenen ^^

dzemik_w_nosie

o tym ze dziewczyna słyszy to mozna sie domyslec po 5 pierwszych minutach... :) dla mnie ten film jest prosty do zrozumienia i troche to go psuje... ale ogolnie moze nie rewelacyjny ale na ocene dobrego filmu napewno zasluguje

ocenił(a) film na 10
damianikon22

W tym filmie nie chodzi o to by odczytac wydarzenia. TEN NEI LUBIŁ TEJ, TEN RŻNAŁ CORKĘ ITD. Chodzi o zrozumienie tego co film nam przekazuje, widocznie nie zrozumiałeś puenty.

affling

puenta - nie należy posuwać swojej córki - to już lepsza byłaby że Ziemia jest okrągła

ocenił(a) film na 10
LeeHarveyOswald1986

No to widocznie nie zrozumiałeś filmu i przekazu. Obejrzyj film jeszcze raz. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
affling

to w takim badz razie ja tez nie zrozumialem, prosze cie, oswiec mnie dobry czlowieku

ocenił(a) film na 8
fyrk

Bycie niewidzialnym... jak dla mnie podsumowanie rewelacyjne, w przejaskrawiony jak dla mnie sposób pokazuje problemy zwykłych ludzi z wpasowaniem się społeczeństwo. Sam film może nie należy do tych najlepszych, jednakże gra aktorska Dot, a także ta puenta sprawiają, że ode mnie film dostaje 8.

I faktycznie można się domyśleć że Dot słyszy już po paru minutach filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones