PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=153163}

W ciszy

The Quiet
6,6 12 898
ocen
6,6 10 1 12898
W ciszy
powrót do forum filmu W ciszy

Film jest świetny!

ocenił(a) film na 7

Dawno nie widziałem takiego filmu. Nic nie jest takie jak się wydaje. Skomplikowane, niejednowymiarowe postaci i oryginalna fabuła choc nieco zerżnięta z równie dobrego filmu "American Beaty" - ale taki był cel twórców. Film porusza. Jestem 2 godziny po seansie i ciagle o nim myślę. Ostatnia scena jest rewelacyjna, romantyczna i enigmatyczna. Zreszta cały film ma taką formę.

Kamera uwielbia Elishe - to nie ulega wątpliwości. Zagrała trudną rolę w filmie i mimo pozorów jest to barwnie napisany charakter. Najlepsza jej rola moim zdaniem. Jestem tylko ciekawy kiedy poznamy ją taką jaka jest naprawde, bo ciagle wybiera sobie role które sa dalekie od jej prawdziwego ja. A ja bardzo chetnie poznałbym ja taką jaka jest. Zawsze musi coś udawac - tutaj 17 letnia dziewczynę. Ale nie bede wiecej zdradzał.

Film jest ciekawy i napewno mozna go polecic jako seans wieczorny z dziewczyną u boku. Zdecydowanie mozna stwierdzic ze nie nudzi. Trzeba się jedynie wczuc w rolę (i nie czytac polskich napisów bo wszystko psują :P).

ocenił(a) film na 10
Bounce

W pełni się zgadzam z przedmówcą. Film jak dla mnie rewelacja, a Elisha ... xDDD

ocenił(a) film na 10
Bounce

Widziałem go wczoraj i też mogę stwierdzić że film jest... świetny!!!

ocenił(a) film na 10
Bounce

hmm zastanawia mnie dlaczego nie puścili go u nas w kinach ; o

ocenił(a) film na 7
Radek810

Moze bedzie w przyszlym roku w marcu, ale to nic pewnego.

Bounce

Jest u nas na Dvd wiec watpie zeby byl w kinach jeszcza.

ocenił(a) film na 7
mzagro

Pewnie masz racje.

W kinach sa tylko nowosci, a to nie byla produkcja nastawiona na masówke. Ba! Nawet z tego co wiem to z budżetem mieli problem drobny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones