PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=153163}

W ciszy

The Quiet
6,6 12 898
ocen
6,6 10 1 12898
W ciszy
powrót do forum filmu W ciszy
DamianGoreFan1993

poslat synu, polsat

ocenił(a) film na 5
BlackShit

i te reklamy :P

użytkownik usunięty
DamianGoreFan1993

Pomocy ! ,,W ciszy" czy ,,Equilibrium" ? Obu jakimś cudem nie oglądałem. Który polecacie ?? Oba o 24.00...

Jako, że w miejscu, w którym teraz jestem tefałen nie odbiera to obejrzałam "W ciszy", Taki sobie!;/ I jeszcze ta obleśna relacja córki z ojcem! Fuj! Mam nadzieję, że obejrzałeś "Equilibrium". Ja nie przepadam za filmami SF, ale chłopak kupił "Equilibrium" na DVD, obejrzałam i uważam, że był interesujący.

użytkownik usunięty
blue_bird86

Dokładnie tak zrobiłem :) Obejrzałem ,,Equilibrium" ze względu na Christiana Bale i nie żałuje. Ciekawa fabuła, fajnie zrealizowana. Czasem sam mam ochotę na taki lek, który pozbawił by mnie uczuć jak już mam dość wszystkiego :) Ale tylko czasem... pozdrawiam

ocenił(a) film na 10

Jeśli chcecie sobie porozmawiać o ,,Equilibrium" to proponowałbym w zakładce z tym właśnie filmem, zamiast zaśmiecać dyskusje na temat filmu "W ciszy".

"Taki sobie" no na prawdę wiele ta opinia wnosi do tej dyskusji.
Porzuć dziewczyno ambitniejsze filmy i pozostań przy tych komercyjnych.

Pozdrawiam

emjazz

Hahaha, to się uśmiałam! Nic o mnie nie wiesz, więc się nie wypowiadaj! Kolega zapytał, który film warto obejrzeć to mu odpowiedziałam. Wyluzuj trochę albo idź gdzieś indziej leczyć swoje kompleksy. Poza tym "naprawdę" pisze się łącznie! Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
blue_bird86

To chyba Ty masz kompleksy i obstawiałbym, że sama miałaś takie kontakty z ojcem jak Nina, skoro masz z tym problem.
Moje życie to nie cyrk, żebym się luzował, kiedy przychodzi czas na wystawienie opinii o filmie.

Dziękuje za poprawienie mojego "błędu" ortograficznego.
Niekoniecznie zawsze piszę się łącznie, ale akurat w tym kontekście "naprawdę" piszę się razem.

Pozdrawiam.

emjazz

Co za bezczelność!!! Jak możesz tak podłe wnioski wysnuwać pod moim adresem??! W ogóle jak można tak komuś powiedzieć (a w szczególności nie znając tej osoby)??! Tym zdaniem pokazałeś swój moralny poziom i brak kultury! "Gratuluję" i tym samym kończę temat bo nie będę dłużej dyskutować z .........!

ocenił(a) film na 10
blue_bird86

"Moralność?? Wymysł przegrywających. "

Prawda w oczy kole? Zarzucasz mi kompleksy, a jak odpowiedziałem to już fochen machen?

Mimo wszystko dziękuje za przeprowadzoną konwersację (niestety niezbyt konstruktywną).

Dobrej Nocy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones