PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=153163}

W ciszy

The Quiet
6,6 12 898
ocen
6,6 10 1 12898
W ciszy
powrót do forum filmu W ciszy

co za syf......

ocenił(a) film na 2

...sorki za okreslenie ale inaczej naprawde sie nie da... zero akcji, wleklo sie jak flaki z olejem... :/ dawno juz nie widzialam filmu ktory by mi sie tak nie podobal jak ten .... przykro mi bo bylam przygotowana na cos dobrego a tu takie nieporozumienie.. :(

ocenił(a) film na 7
czarna404

HEH.. No i tak to jest jak sie nie rozroznia gatunkow filmu. Mozna by sie domyslec ze to inny gatunek ale po co przecierz kazdy film to to samo..
Jesli masz pier****c od rzeczy to lepiej nie pier**l!!!!

ocenił(a) film na 2
dan_

Sam nie pie***l ok;/?? Wolny kraj haaaa! i mam prawo wyrazac swoje zdanie, takie czy tez inne... ja cie nie krytykuje za to ze film ci sie podobal.. wiec ty tez schowaj swe wscibskie komentarze na bok!!
Dla sprostowania.. nie uwazam, ze temat filmu jest syfem, kazdego z nas moze to spotkac, wiec powinno byc wiecej filmow poruszajacych ten temat ... lecz wykonanie spaprali.. wszystko sie tak ciaaglo zanim cos sie dziac zaczelo .. jakos tak ogolnie film dziwnie nagrany ...mial prawo mi sie nie podobac!

ocenił(a) film na 7
czarna404

Jak idzie zauwazyc ten film nie jest gatunkiem akcji, a piszesz ze malo akcji ze sie nic nie dzialo, nie na akcji mial polegac ten film, jego fabula opiera sie zupelnie na czyms innym ale ty nie mozesz tego pojac wiec sie juz nie odzywaj!!..
pzdr

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones