PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=153163}

W ciszy

The Quiet
6,6 12 898
ocen
6,6 10 1 12898
W ciszy
powrót do forum filmu W ciszy

film naprawde dobry - moze troche spokojny i troszke sie ciagnie, ale nadaje mu to tego klimatu.
myslalem ze bedzie to jakas bardziej oklepana historia, jednak byl naprawde niezly, z dobra gra aktorska. nie jest to przerazajacy thriller trzymajacy w napieciu, albo bardzo skomplikowana zagadka, ale jest oryginalny i bardzo dobry.
przeciez kazdy ma swoj sekret? :)
8/10

ocenił(a) film na 9
Schiza_3

"film naprawde dobry - moze troche spokojny i troszke sie ciagnie, ale nadaje mu to tego klimatu.
myslalem ze bedzie to jakas bardziej oklepana historia, jednak byl naprawde niezly, z dobra gra aktorska. nie jest to przerazajacy thriller trzymajacy w napieciu, albo bardzo skomplikowana zagadka, ale jest oryginalny i bardzo dobry.
przeciez kazdy ma swoj sekret? :) " posłużyłem sie cytatem bo miałem niemalże dokładnie to samo do powiedzenia ;]
jedynie ocena inna, 9/10 ;]

ocenił(a) film na 7
eshol

Hah.. Nie bede kopiowal kolejny raz ale mam identyczna opinie o tym filmie. Dodam tylko tyle: Nie zly film + Elisha Cuthbert = kolejny swietny filmik bez ktorego sie nie obejdzie zebym nie obejrzal :D:D:D
Pozdrawiam!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones