PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682170}
7,7 229 274
oceny
7,7 10 1 229274
8,6 45
ocen krytyków
W głowie się nie mieści
powrót do forum filmu W głowie się nie mieści

Witam. Chcę się wybrać na to z 6 letnim synkiem i 3,5 letnią córką. Czy córka nie będzie się czegoś bała ? Nadmienię że potrafi czasami obejrzeć z bratem lego ninjago. Zastanawiam się nad tą bajką albo minionkami.

Misiek025

Minionki-nie. Za dużo złego humoru.
Inaide Out-dziecko ledeo co zrozumie. Film jest poważny

ocenił(a) film na 8
LordVader345

Synek mój, cztery lata, szybko się nudzi i ogólnie rozpuszczony, siedział na Inside Out jak zaczarowany i nawet nie pisnął cały seans. Nie wiem, ile zrozumiał, ale bawił się świetnie. Nie było strasznych scen (dla nas), może jeden wielki klaun (całkiem sympatyczny w gruncie rzeczy). Polecam.

Dziubla

Spoko

ocenił(a) film na 8
LordVader345

Sory, nie do Ciebie :).

Dziubla

Aha :)

ocenił(a) film na 8
Misiek025

Synek mój, cztery lata, szybko się nudzi i ogólnie rozpuszczony, siedział na Inside Out jak zaczarowany i nawet nie pisnął cały seans. Nie wiem, ile zrozumiał, ale bawił się świetnie. Nie było strasznych scen (dla nas), może jeden wielki klaun (całkiem sympatyczny w gruncie rzeczy). Polecam.

Dziubla

Dzięki za info. Pomogłeś mi.

ocenił(a) film na 9
Misiek025

Ja się bałam w takich momentach, a co dopiero dziecko. :D Nie wiem, jak na niektóre sceny mogłyby zareagować dzieci, ale mnie - z perspektywy osoby dorosłej - niektóre sceny przerażały. Myślę, że 6-, 7-latek będzie powoli rozumiał film jako całość, wcześniej niekoniecznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones