PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=871863}
3,1 27 763
oceny
3,1 10 1 27763
4,7 21
ocen krytyków
W lesie dziś nie zaśnie nikt 2
powrót do forum filmu W lesie dziś nie zaśnie nikt 2
ocenił(a) film na 1
desperados02345

Ty serio myślisz, że ktoś taką kupę wytrzyma więcej niż 20 minut ? :)

alonsoharris

20 minut wystarczy by zobaczyć to o czym piszę.

desperados02345

Przecież USA w Slasherach tak samo jest przedstawione

mistrz_sheldon

Nie, nie jest.

desperados02345

Jest, opuszczone pustkowie pełne nawiedzonych stacji benzynowych, chat kanibali, przedmieść na które policja nie przyjeżdża a ludzi nie interesuje że w domu obok kogoś mordują.

desperados02345

desperados02345 ty chyba nie ogladales zadnego horroru amerykańskiego. przeciez klimat z tego polskiego horroru jest jak wyjety z amerykanskiego - sklep, posterunek.

ocenił(a) film na 4
desperados02345

XD a ty chyba nigdy poza miasto nie wyjechałeś, przecież te wozy to normalka na podrzędnych komisariatach. Bardzo dobre wyobrażenie idzie

Daniel_Wilinski

Twoje wyobrażenie o polskiej prowincji jest przeterminowane o 20 lat.

ocenił(a) film na 3
desperados02345

To jest normalne przedstawienie zaściankowości i zacofania niektórych regionów. Jak ktoś wyżej wspomniał pokazuje dysonans pomiędzy bogatą częścią kraju a typowym zacofaniem niektórych regionów co wytwarza dodatkowo atmosferę, iż taka historia mogłaby się naprawdę wydarzyć w 21 wieku.

ocenił(a) film na 2
desperados02345

Bo Jude taki mają cel...

ocenił(a) film na 3
desperados02345

Imo tutaj akcja była na podlasiu, na wsi na podlasiu, memy ten tego że wiesz Podlasie Polska Afryka itd. Serio ostatni rok to zalew takiego contentu w internecie.

ocenił(a) film na 6
desperados02345

Ile ty masz lat 12 ? O horrorze wiesz tyle, co ja o magazynowaniu zarodnikow plodnych.

desperados02345

jezu op jaki dzban

ocenił(a) film na 9
desperados02345

Wiesz co, taka sprawa: myślę, że dwójka nie dotrze na szeroką skalę do obcokrajowców. Jedynka owszem dotarła, dużo ludzi z zagranicy ją oglądało, ale czy obcokrajowcy obejrzą też dwójkę? Nie wiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones