PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=871863}
3,1 27 763
oceny
3,1 10 1 27763
4,7 21
ocen krytyków
W lesie dziś nie zaśnie nikt 2
powrót do forum filmu W lesie dziś nie zaśnie nikt 2

Ok, zgadzam się - arcydzieło to nie było. O ile do połowy filmu autorzy faktycznie chyba chcieli zrobić horror to w połowie uznali, że walić to, lecimy na freestyle'u. I wiecie co? Nie wyszło tak źle. Parę razy naprawdę prychnąłem pod nosem, czyli już jest znacznie lepiej niż w stosunku to jakiejkolwiek polskiej komedii ostatnich lat.
Ludzie, czego oczekiwaliście ? Nowej "Obecności" ? Nowego "Wzgórza mają oczy" ? To obejrzyjcie sobie pierdyliard takich samych jankeskich filmów, jest ich w nadmiarze. Tutaj postanowili zrobić coś innego i super. Pierwsza część - typowy slasher, druga część - nawet nie wiem jak to ocenić, parodia chyba najbliżej będzie. Nie wyszło źle, ode mnie okejka za odwagę zrobić coś oryginalnego.
Tak, narzekajcie dalej i hejtujcie, dzięki temu jedyne co będziemy dostawać to zarąbiste komedie z Karolakiem i dołujące dramaty z Jakubikiem.

ocenił(a) film na 1
kubis8888

Biorę w ciemno kolejny film z karolakiem w zamian za to gówno. Rzeczywiście zrobili coś innego ale do super to mają przepaść.

ocenił(a) film na 3
kubis8888

Serio, ja jestem bardzo tolerancyjny do filmów. Oceniam 2-3 pkt wyżej od średniej na Filmwebie. Ten gniot nie broni się niczym. Fabuła denna. Dialogi między tymi potworami to żenada aż mózg bolał. Podobnie ich seks. Pierwsza część była bardzo dobrym slasherem. A to gówno? Arcygniotem.

ocenił(a) film na 3
kubis8888

Ja się momentami nieźle uśmiałam, mega dziwaczny.

ocenił(a) film na 5
kubis8888

typowe amerykańskie kino klasy B. Neel Breen byłby dumny z Pana Bartka.

ocenił(a) film na 1
kubis8888

ale ty zdajesz sobie sprawę z tego, że nawet jako parodia to jest słabe? Sama ścieżka dźwiękowa brzmi jakby była wstawiona z 4 różnych gatunków filmów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones