PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563822}
6,4 47 701
ocen
6,4 10 1 47701
5,4 8
ocen krytyków
W nowym zwierciadle: Wakacje
powrót do forum filmu W nowym zwierciadle: Wakacje

Oryginalna seria "W krzywym zwierciadle" z Chevy'm Chasem to dla mnie komediowy klasyk. Gdy dowiedziałem się że powstaje spin-off z Rusty'm w roli głównej to postanowiłem zobaczyć zwiastun i co? Jedno słowo: żenada!
Co to ma niby być: Rodzina kąpiąca się w jakimś zanieczyszczonym jeziorku? Duży zwisający penis Thora? Wybaczcie, ale Hughes i Ramis się w grobie pewnie przewracają. Nawet gdyby miała to być parodia, to niektóre żarty wydają się być zerżnięte jak np. dziewczyna w Ferrari potrącona przez ciężarówkę (widziałem to samo już wcześniej w Family Guy'u). Co jak co, ale dla mnie zapowiada się obraza dla jednej z najlepszych komedii lat 80.

kryst007

Zgadzam się z Tobą, ale obejrzę film aby bez żalu wstawić niską ocenę. No chyba, że się mile zaskoczę.


Żartuję.

Brzydgoszcz

jak nie bedzie kuzyna ediego to bedzie lipa

kryst007

Niestety się zgadzam. Teraz już nie robią takich komedii jak kiedyś i podpisanie się pod Griswaldow raczej tego nie uratuje.

użytkownik usunięty
kryst007

Raczej nie skreślam żadnego obrazu przed obejrzeniem, ale trailer rzeczywiście bardzo zniechęca do tej produkcji..."Nowy" Griswold (czyli syn "starego" Clarka/Ch.Chase'a) wygląda jakby połknął kij od szczotki. Zapowiedź "We're the Millers" wyglądała lepiej i film okazał się niezły, tu jakoś tego nie czuję. Obejrzę pewnie przez sentyment dla serii.

ocenił(a) film na 9
kryst007

Mam nadzieje, ze sie bardziej usmieje niz na " oficer blart 2 / hot porsuit ". W ostatnim czasie komedie są na bardzo niskim poziomie, a tego filmu nie skreslam i napewno wyglada lepiej niz "millerowie" film dupy nie urywal.

kryst007

Ja się boję tego oglądać, żeby sobie nie zepsuć wspomnień o Griswoldach :D Poza tym denerwuje mnie ta amerykańska moda na odgrzewanie starego kotleta...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
kryst007

no - w starych Griswoldach był tak wyrafinowany humor że i Allen by się nie powstydził... Po prostu film dla intelektualistów.

ocenił(a) film na 9
Zakeri

Śmiechłem :D

Też właśnie nie rozumiem, po seansie "w nowym..." zabrałem się za starsze części. Nawet kącik ust mi nie drgnął, ale najwidoczniej jestem za gimbusowaty i w ogóle to mam ujowy gust bo nie bawi mnie rodzina jeżdżąca po rondzie cały dzień.

kryst007

Nie oceniajcie po zwiastunie.

ocenił(a) film na 10
john_sat

Dokładnie ! Opinia oparta na zwiastunie, więc nie dziwię się czemu nie rozumiesz sensu scen ;)

ocenił(a) film na 10
kryst007

@kryst007, no tak żałosnej argumentacji to w życiu nie widziałem :D Z góry skreślasz wszystkie filmy gdzie się kąpią ? czy po prostu w komedii nie powinno się kąpać ? Nie czaję tego...
Co do penisa Thora to złapiesz o co chodzi jak obejrzysz film ;)

ocenił(a) film na 5
kryst007

Mi się w miarę podobał, ale oryginał lepszy.

ocenił(a) film na 4
Profesor Frink

Wczoraj na tym byłem.Jest kilka śmiesznych momentów ale ogólnie bez pomysłu a zamiast pomysłu non stop obdzielanie widza sporą dawką przekleństw nawet w wykonaniu 9 latka.Film dużymi momentami żenujący i obrzydliwy.

ocenił(a) film na 4
Don_C_72

Dokładnie, zbyt dużo scen które zamiast wywołać śmiech, wywołały żenadę.
No strasznie nie udana komedia.

Profesor Frink

Podzielam Twoją opinię. Były ze 2-3 momenty z których się śmiałem i to by było na tyle. Oryginał dużo lepszy.

ocenił(a) film na 4
kryst007

Wulgarna kicha dla prostaków. Momentami można się pośmiać, ale całość jest niestrawna.

kryst007

Mam podobne odczucia - dowcip ktory zaprezentowano w tej czesci byl marnej jakosci w porownaniu z oryginalem, w ktorym glowne skrzypce gral Chase.
W tym filmie bylo zaledwie pare "zabawnych" scen, nie mniej jednak podpiszę się pod komentarzem jednej z wypowiadajacych sie nade mną osób:
"Wulgarna kicha dla prostaków. Momentami można się pośmiać, ale całość jest niestrawna." Nie polecam :)

ocenił(a) film na 8
kryst007

"-Synu, wiesz, że możesz na mnie liczyć, możemy porozmawiać o wszystkim, pytaj o co chcesz!
-No, dobrze tato. Wiesz, co to jest rimming?
-Rimming... Hmm... A możesz zapytać w pełnym zdaniu?
-Co to jest rimming?"
:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones