PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490628}

W nurcie życia

Middle Men
6,9 3 858
ocen
6,9 10 1 3858
W nurcie życia
powrót do forum filmu W nurcie życia

Jeden z tych filmów, gdzie dostajesz powera motywacji do tego aby samemu coś w życiu osiągnąć. Gdzie chcesz siąść w fotelu nalać sobie szklanke whisky i znaleźć pomysł na biznes.. Na stworzenie imperium od zera. Brak mi słów jak takie filmy na mnie działają. Rewelacja!

Podobne odczucia miałem po takich filmach jak:
- American Gangster
- Blow
- Social Network
- Godfather

Ktoś zna podobne, godne polecenia?

ocenił(a) film na 8
stev1989

z will smithem - bodajże " W pogoni za szczęściem" - film na faktach - po tym filmie czułem dokładnie to samo co opisałeś powyżej

stev1989

Co w tym filmie było takiego kapitalnego i inspirującego nie rozumiem. Główny bohater wpakował się w niezłe gówno, przez które ucierpiała cała jego rodzina i przypadkowi ludzie. Co prawda skończyło się dobrze, ale nie sądzę żeby kogokolwiek mogło to zainspirować do działania, no może tylko Ciebie :)

ocenił(a) film na 8
marcin261287

Nie chodzi tu o głównego bohatera a raczej o to jak można w łatwy sposób dorobić się wielkiej kasy W dzisiejszych czasach naprawdę wystarczy tylko dobry pomysł - wystarczy wymyślić choćby stronę internetową- przykład Facebooka, Naszej klasy czy też przykład z tego filmu działa dobitnie na wyobraźnię Inna sprawa że ten film pokazuje też jak można to wszystko spieprzyć mimo naprawdę rewelacyjnego startu

ryan45

Bla bla bla, powiedziałbym że raczej: w "jakichkolwiek" czasach żeby się dorobić takiej kasy jak np. Zuckerberg (szef facebooka) potrzebne jest duuużo pracy, nie mniej szczęścia i dopiero na końcu jest dobry pomysł.
Dużo ludzi ma dużo ciekawych pomysłów, gorzej z ich realizacją i wstrzeleniem się w odpowiedni czas i miejsce ...

ocenił(a) film na 8
bartstr

No pewnie że masz rację z tym że czasami tej pracy nie trzeba tak dużo Czasem wystarczą dobre znajomości i dojścia do ewentualnych inwestorów, szczęście Jednak dobry pomysł to podstawa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones