PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120147}
5,7 1 751
ocen
5,7 10 1 1751
W piekielnym słońcu
powrót do forum filmu W piekielnym słońcu

po tym filmu zaczalem kochac sie z dziewczyną w sposob brutalny...było cudownie heh

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
amsterdamn

no to faktycznie masz się czym chwalić gratuluję

CarolKhaa

ja sie nie chwale ale napisalem o swoich przezyciach po filmie wkoncu o to tutaj chodzi co nie:)?

ocenił(a) film na 8
amsterdamn

no wiesz hmmm jakby Ci to powiedzieć heh myślę że jednak w tym filmie chodziło o coś więcej niż o to by odbiorca rozsmakował się w brutalnym seksie chociaż jeśli Twojej dziewczynie to odpowiada to ok chociaż ja bym się buntowała trzymaj się ciepło i nie bierz za bardzo do siebie tej wypowiedzi nie chcę cie obrażać Pozdro xD

CarolKhaa

no dobra juz nic nie powiem...lepiej poszukam jakis stron z recencjami filmow erotycznych w takim razie albo od razu pojde na leczenie z tym ze najpierw do księdza heh

ocenił(a) film na 8
amsterdamn

hehe dobry jesteś XD ale wiesz myślę, że to nie jest choroba a księdza to raczej bym odradzała rozgrzeszenia na pewno nie dostaniesz a może spróbuj jakiś film romantyczny obejrzeć bo wiesz delikatny seks tez jest cudowny

CarolKhaa

teraz to ja moge delikatnie ale sam sobie,rzucila mnie!!!wiec w chwili obecnej romantyczne filmy są dla mnie wskazane glownie z przyczyn edukacyjnych...chociaz wlasciwie zamiast sie uczyc gdy je ogladam to zaczynam płakać ale przynajmniej działanie jest oczyszczajace.

ocenił(a) film na 8
amsterdamn

oj przykro mi naprawdę, to nie jest jakaś tam formułka, bo tak się powinno mówić, tylko naprawdę mi przykro, bo chociaż wcale Cie nie znam, to myślę że porządny z Ciebie facet mimo eeee no dobra nieważne pominę ten brutalny seks. Myślę jednak, że w tej sytuacji oglądanie romantycznych filmów raczej nie jest wskazane, bo jeszcze bardziej się dołujesz, ale ze mnie psycholożka ale płakanie jest dobre pomaga pozbyć się złych emocji ... to to teraz pojechałam jak jakaś nawiedzona ale chyba wiesz o co mi chodzi :D

CarolKhaa

LiFe Goes oN...life goes on...znasz to heh;)))

ocenił(a) film na 8
amsterdamn

no dokładnie wiem o czym mówisz eee piszesz trzymaj się cieplutko, wal do przodu i wszystko będzie dobrze :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones