PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=240046}

W pogoni za szczęściem

The Pursuit of Happyness
8,1 270 733
oceny
8,1 10 1 270733
6,7 23
oceny krytyków
W pogoni za szczęściem
powrót do forum filmu W pogoni za szczęściem

Film bardzo mnie wzruszył. Smith i syn doskonali. Po takim seansie człowiek zastanawia
się co tak naprawdę jest ważne. Być może dla wielu historia przewidywalna, może dla
kogoś nudna. Ja natomiast przetrwałam reklamy na Polsacie, a to juz coś :)
Niezdecydowanym polecam, u mnie mocna 9.

agnieszka532

Szkoda tylko że jego żona ich zostawiła, bo nie miał kasy, jakie to żałosne z jej strony, poddała się. Ciekawe czy w realu coś osiągnęła w nowym miejscu, bo to jest film na faktach.

ocenił(a) film na 7
akron

już tak się nie ekscytujcie tym na faktach, bo takie filmy muszą być koloryzowane. Biografii itp. nie czytałem, ani za bardzo nie znam osoby Gardnera, ale czytałem gdzieś na necie właśnie trochę inne szczegóły np. to , że żona opiekowała się synem, a oddała go dopiero wtedy, gdy była w trudnej sytuacji, a Chris stawiał już pierwsze kroki w firmie maklerskiej. Podziwiam człowieka, lecz pewnie ten film nie odpowiada rzeczywistości.

ocenił(a) film na 9
akron

No właśnie, nikt już w filmie o niej nie wspomina. Nagle przestała kochać synka? Tęsknić za nim? Smutne, ale i tak się w życiu zdarza...

agnieszka532

A jakby to zona sie dzieckiem zajmowala, to bys "psioczyla" na ojca, ze o dziecku zapomniał...niektorym "kobitom" nie mozna dogodzic :)

ocenił(a) film na 9
verra75

oczywiście, że "psioczyłabym" na ojca. Nie widzę tu różnicy. Rodzic (w filmie ojciec) zajął się Małym tak jak umiał najlepiej, dziecko samo powiedziało mu, że jest najlepszym tatą na świecie. Żona uciekła, nie walczyła. Gdyby ojciec uciekł, to też byłby tchórzem, tak jak ona, a okazał się "najlepszym tatą na świecie"...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones