PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=240046}

W pogoni za szczęściem

The Pursuit of Happyness
8,1 270 733
oceny
8,1 10 1 270733
6,7 23
oceny krytyków
W pogoni za szczęściem
powrót do forum filmu W pogoni za szczęściem

+Wzruszająca historia o tym jak człowiek tracący z dnia na dzień coraz więcej, dąży to
uratowania siebie i swojego synka przed całkowitym upadkiem
+Based on true story ;)
+Skanery i ci hippisi, którzy mu je kradli
+Wzruszająca scena w toalecie oraz pod koniec, gdy... nie chcę spoilerów, ale ci, którzy
oglądali, wiedzą
+Naprawdę pozytywna opowieść, wiele razy się uśmiechałem, ale też wiele razy łezka się w
oku kręciła

-Film jest dosyć przewidywalny, jednakże jest to bardzo mały minus na tle wielkich zalet i
dlatego z czystym sumieniem daję 10/10

ocenił(a) film na 9
mari0061

co do wzruszających scen to dodałbym moment, gdy mały gubi figurkę Kapitana Ameryki. Ciągle ją świetnie pamiętam, mimo tego że film oglądałem dobre 3lata temu.

W ogóle ten film mnie (jak chyba żaden inny) nadzwyczaj mocno wypunktował pod względem tych wszystkich poruszających momentów :)

Madristas

Może tam jeszcze leży Kapitan Ameryka, sprawdź.

ocenił(a) film na 9
akron

rzeczywiście był, dzięki!

mari0061

Wspaniały film, jedyny który oglądam od początku do końca ze łzami w oczach z momentami na wielkie wybuchy płaczu :D

mari0061

Kocham ten film. Scena, kiedy prosto z aresztu Chris biegnie na rozmowę kwalifikacyjną, najważniejszą w jego życiu, w podartych jeansach, podkoszulku i upaprany farbą i dostaje się na staż- dla mnie rewelka. Jak cały film, który zwwsze daje mi siły do walki z przeciwnościami:))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones