PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=240046}

W pogoni za szczęściem

The Pursuit of Happyness
8,1 270 733
oceny
8,1 10 1 270733
6,7 23
oceny krytyków
W pogoni za szczęściem
powrót do forum filmu W pogoni za szczęściem

Mnie najbardziej urzekł moment z 5 dolcami na taxi. Dla jednego to nic nieznacząca prośba, dla drugiego koniec świata. Chyba zacznę zupełnie inaczej podchodzić do życia przy zakupie kolejnej butelki Coli czy innej zbędnej rzeczy. Film 10/10.

AgentB

Zacznij oszczędzać AgentB. Anielska cierpliwość głównego bohatera jest do pozazdroszczenia, kupowanie pączków, robienie kawy, prze parkowanie samochodu

ocenił(a) film na 8
AgentB

Mnie najbardziej wzruszyło, jak spali w toalecie. Nie pojęte dla mnie było jak człowiek (nie menel!) może tak upaść i to jeszcze z dzieckiem. Ale Nasz los jest nieprzewidywalny i nie należy każdego oceniać pochopnie, każdy zasługuje na szanse i prawo do walki o swoje marzenia- to pokazał mi ten film.

MsliverK

Jak popatrzeć na Polskę to spora większość inteligentów po studiach czy bez jak tutaj Smith musi zakasać rękawy i idzie do pracy fizycznej. Mało kto się odważy na takie ryzyko jak on mając dziecko na utrzymaniu. Godne podziwu. Chciałbym się dowiedzieć jak było naprawdę, bo to niby na faktach film.

ocenił(a) film na 10
AgentB

Polsat..? ;) Oglądałam ten film już 2 raz i znów muszę stwierdzić, że jest rewelacyjny.. Uwielbiam grę Willa Smitha, szczególnie w takich rolach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones