PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=240046}

W pogoni za szczęściem

The Pursuit of Happyness
8,1 270 733
oceny
8,1 10 1 270733
6,7 23
oceny krytyków
W pogoni za szczęściem
powrót do forum filmu W pogoni za szczęściem

Polecam

ocenił(a) film na 9

Fantastyczny film. Co tu dużo pisać... Przekazuje , że w życiu trzeba polegać na sobie i nigdy się nie poddawać. Świetne role Smithów, szczególnie tego większego.
Polecam bardzo, dawno nie oglądałem takiego wartościowego filmu.

radkju

Jestem dosłownie identycznego zdania...Film ani przez moment mnie nie nudził, wręcz drżałam, co dalej z losami bohatera...Chwycił za serce, naprawdę bardzo dobrze zrobiony :)

ocenił(a) film na 9
pattielicious

I to jest piękne, że jednak w Ameryce, gdzie rocznie produkuje sie tysiące chłamów, można czasem trafic na taka perełke. Chyba najlepsza rola Willa Smitha w karkierze, natomiast jego syn, tak rozczulającej, zabawnej i empatycznej roli dziecka dawno nie widziałam.

ocenił(a) film na 8
gosiukukuk

Will Smith wg mnie miał zdecydowanie znakomitsze role i znacznie fajniejsze wcielenia, w których mógł pokazać więcej umiejętności aktorskich, natomist rzeczywiście film jest jak całość bardzo dobry i zasługuje na 8. Ciekawy, nieprzerysowany, pozwala się na moment zatrzymać i wyciągnąć pewne wnioski.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones