PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=240046}

W pogoni za szczęściem

The Pursuit of Happyness
8,1 270 733
oceny
8,1 10 1 270733
6,7 23
oceny krytyków
W pogoni za szczęściem
powrót do forum filmu W pogoni za szczęściem

w samo serce

ocenił(a) film na 6

jest w tym filmie jedna scena. Chodzi mi o tą w ktorej glowny bohater zamyka się w
toalecie
z synem. Ci co oglądali wiedzą o co chodzi. Jest to jedna z kilku scen w moim życiu przy
której pociekły mi łzy i za to daje 10 (może film jako całość jest wart mniej ale przez tą
własnie scenę ma u mnie taką ocenę)

orzelek1987

Właśnie ta scena najbardziej mnie poruszyła. To było tak strasznie przykre, a jak opowiadałam o tym koleżance, to ona zaczęła się śmiać :/

ocenił(a) film na 10
monikaw6

to fakt, bardzo wzruszająca i brutalnie smutna scena. jeszcze mnie wzruszył moment, gdy po ukończeniu stażu zawołali go do siebie i zebrały mu się łzy w oczach.. aj piękny film. wspaniały człowiek. bardzo motywujący. niesamowite, że człowiek, który kompletnie nie miał warunków do życia, do nauki, znalazł tyle siły, odwagi i zaparcia, by osiągnąć cel. ile teraz osób ma i możliwości, i pieniądze, a marnuje czas i swoje życie..

ocenił(a) film na 9
agula_131

dokładnie, genialna jest też scena jak spotyka się z tym facetem co znał już odpowiedzi w windzie

ocenił(a) film na 9
orzelek1987

Zgadzam się jaki ten człowiek musiał mieć charakter żeby się nie podawać do takich Ludzi mam ogromny Szacunek (Pieniądze to nie wszystko ale bez pieniędzy ...)

ocenił(a) film na 9
orzelek1987

Ta scena również mnie poruszyła. płakałam jak bóbr. ..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones