PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=240046}

W pogoni za szczęściem

The Pursuit of Happyness
8,1 270 733
oceny
8,1 10 1 270733
6,7 23
oceny krytyków
W pogoni za szczęściem
powrót do forum filmu W pogoni za szczęściem

zastanawiające

ocenił(a) film na 7

ja jestem ciekawa czy człowiek w swoim życiu będac w takiej sytuacji poprostu by się nie poddał i nie poszedł do zwykłej pracy (nie na staż)

martek27

Będąc w takiej sytuacji chciałbym mieszkać w Anglii albo Niemczech, poszedłbym sobie na staż, jeszcze bym miał dodatek do mieszkania, nie mówiąc o zasiłku i na syna też kasa.

ocenił(a) film na 7
akron

nie trzeba do Anglii ani Niemiec, przecież w Polsce też socjal jest rozwinięty na maxa :/
chodziło mi o to, że będac w tak złej sytuacji (grosze w portfelu, brak mieszkania) człowiek łapie sie kazdej roboty a ten uparcie na tym bezplatnym stazu...no ale widać opłaciło mu się :)

martek27

Moim zdaniem w filmie tkwi proste przesłanie-nie idź na skróty,nie bierz co Ci dają tylko staraj się,walcz o swoje marzenia a zostaniesz za to wynagrodzony... Nasz bohater mógł iść do zwykłej roboty ale niczego by nie osiągnął,niczego by się nie dorobił a tak zaparł się i proszę bardzo do dziś zbiera swoje żniwa ;)

ocenił(a) film na 9
martek27

Jest takie magiczne słowo jak SPOJLER używaj go czasem prosze.

ocenił(a) film na 9
martek27

czlowiek? przeciez tak bylo to film na faktach wiec jak widać czlowiek http://pl.wikipedia.org/wiki/Chris_Gardner sie nie poddał :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones