Odtwórz Zwiastun nr 2 1:38

Zobacz W pogoni za zemstą zwiastun

Film

Faster

2010 1 godz. 35 min.
6,7 29 088
ocen
6,7 10 29088
4 474
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
{"id":"521783","linkUrl":"/film/W+pogoni+za+zemst%C4%85-2010-521783","alt":"W pogoni za zemstą","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/17/83/521783/7382772.2.jpg"}
Były skazaniec planuje pomścić śmierć brata, który zginął z ręki wspólnika w czasie napadu. Zadanie utrudniają mu doświadczony policjant oraz narcystyczny płatny zabójca.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
W pogoni za zemstą
W pogoni za zemstą (2010) Zwiastun nr 2 1:38
W pogoni za zemstą
W pogoni za zemstą (2010) Zwiastun nr 1 0:56
W pogoni za zemstą
W pogoni za zemstą (2010) Fragment Koniec kazania 0:46
W pogoni za zemstą | Oficjalny zwiastun / trailer nr 2 | 2010 | Film Były gangster (Dwayne Johnson) po 10 latach w końcu zemści się na osobach odpowiedzialnych za śmierć jego brata, który zginął podczas napadu. Napad był jednocześnie pułapką zastawioną na braci.

Po 10 latach spędzonych w więzieniu, Driver (Dwayne Johnson) myśli tylko o jednym – znalezieniu osób odpowiedzialnych za brutalne morderstwo jego brata. Teraz, jako wolny człowiek motywowany straszną myślą, rozpoczyna polowanie na wszystkie osoby zamieszane w tę zbrodnię. Tuż za nim podąża jednak dwóch mężczyzn, którzy zrobią wszystko,Po 10 latach spędzonych w więzieniu, Driver (Dwayne Johnson) myśli tylko o jednym – znalezieniu osób odpowiedzialnych za brutalne morderstwo jego brata. Teraz, jako wolny człowiek motywowany straszną myślą, rozpoczyna polowanie na wszystkie osoby zamieszane w tę zbrodnię. Tuż za nim podąża jednak dwóch mężczyzn, którzy zrobią wszystko, by go powstrzymać – policyjny weteran (Billy Bob Thornton) i zawodowy zabójca (Oliver Jackson-Cohen), który w swoim przeciwniku znajduje godnego rywala. Rozpoczyna się wielka rozgrywka, bowiem łowca stał się właśnie zwierzyną.

boxoffice
$35 626 958 na świecie
$23 240 020 w USA
$12 386 938 poza USA
budżet
$24 000 000
studio
CBS Films (przedstawia) / TriStar Pictures (przedstawia) / Castle Rock Entertainment / Więcej...
data produkcji
2010
tytuł oryg.
Faster
inne tytuły
W pogoni za zemstą Polska
Więcej...
Pierwotnie w filmie wystąpić miała Salma Hayek, ostatecznie rolę przewidzianą dla niej otrzymała Carla Gugino.
Phil Joanou był kandydatem do reżyserii filmu.
Film kręcono w Los Angeles, Pasadenie i Santa Clarita (Kalifornia, USA).
"Faster" jest owocem współpracy nieznanego szerzej reżysera George`a Tillmana Jr. z rozpoznawalnym pod każdą szerokością geograficzną byłym zapaśnikiem Dwaynem Johnsonem. ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 81%
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Dobry, zły i brzydki

  JN_JN ocenił(a) film na 9

  Świetna historia o trudzie zemsty i błędach młodości. Narracyjnie film podobnie jak "Dobry, zły i brzydki" podzielony jest na wątki trzech bohaterów podobnie przedstawionych do postaci z filmu Leone. Kierowca podobnie jak bezimienny jest tu postacią wiodącą. Pomimo, że moralnie wcale nie jest lepszy ... więcej

 • Na prawdę dobry

  Jacob007_filmweb ocenił(a) film na 7

  Na prawdę dobry zwłaszcza, że przysiadając do takiego filmu ja jako widz nie spodziewam się wiele. Liczę, że zobaczę pełno akcji, pościgów, głównego, jednoznacznego bohatera, który staje się ostatnim sprawiedliwym i zbawcą wszystkiego dookoła jak można najkrócej opisać przeciętny film akcji. Ale film ... więcej

 • Spoko film na wieczór z browarem

  lordi222

  Rock jak zawsze dobry. Idealnie nadaje się do roli mściciela. Co ważne, nie ma w filmie za wiele momentów s-f jak np. w transporterze.

 • Za metalową "płytkę" tylko 5

  kaladann ocenił(a) film na 5

  Kto obejrzy ten bedzie wiedział. Byłby z tego nawet niezły film...ale oczywiście.. metalowa płytka.... koncertowo spieprzony film.

  5
  • 9/10 - Tatuaż "Ducha" na przedramieniu.

   Struggler84 ocenił(a) film na 9

   Ktoś wie co oznacza tatuaż na przedramieniu głównego bohatera? Jako film dla mnie rewelacja- nieskomplikowany film akcji,takie bardzo lubię.