PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=471852}

W pogoni

Choo-gyeok-ja
7,4 7 453
oceny
7,4 10 1 7453
8,0 5
ocen krytyków
W pogoni
powrót do forum filmu W pogoni

Genialny był ten thriller. Nieprzewidywalny, klimatyczny-mroczy, brutalny z niesamowitym napięciem. A już myślałem że wszystko widziałem w tym gatunki - myliłem się

ocenił(a) film na 9
Amarantuss

Zgadzam się, film miażdży... powiedziałabym nawet że mocniejszy od OldBoya na przykład. Dodatkowo na mnie podwójnie działał z powodu wątku córki - nienawidzę, gdy robią mi coś takiego w filmie...
Polecam wszystkim o mocnych nerwach i takim, którzy rozumieją, że najgorsze rzeczy są zazwyczaj dziełem fatalnych wyborów, fatalnych zbiegów okoliczności i nieudolności lub zwyczajnego niefarta.

ocenił(a) film na 8
Sosemigo

Świetny film. Polecam także w tych klimatach Oldboya, Słodko gorzkie życie oraz Ujrzałem diabła :)

użytkownik usunięty
returner

coś jeszcze? :D

ocenił(a) film na 8

"Zagadka zbrodni" 2003, ale pewnie ten klasyk kryminału większość widziała.
Pan zemsta i Pani zemsta trochę gorsze od Oldboya z trylogii zemsty, ale też wysoki poziom.

użytkownik usunięty
returner

Mi właśnie bardzo kojarzył się z Oldboy'em, może nie opowiadaną historią, ale poprzez świetny klimat i ładunek emocjonalny. Autentycznie zbieram szczenę z podłogi (jestem tuż po seansie) O.o
Zagadka Zbrodni również bardzo dobra (na podstawie rzeczywistej historii). Słodko-Gorzkie Życie to także kawał solidnego kina. Pozostałych jeszcze nie oglądałem (ale nadrobię zaległości). Kino azjatyckie, a zwłaszcza koreańskie, bardzo pozytywnie mnie zaskakuje i z pewnością będę regularnie sięgał po ichnie produkcje.

użytkownik usunięty
returner

"A-jeo-ssi" - jak nie widziałeś - polecam!A także, niezłe, "Ah-soo-ra" i "Ddong-pa-ri" Jak masz coś do polecenia - dopisz.

ocenił(a) film na 8
Amarantuss

Mocny i niezwykle klimatyczny film. Przedstawiona fabula, moim zdaniem, jak najbardziej prawdopodobna i zaskakująca. Oglądać przy głośnikach/słuchawkach podgłoszonych (muzyka i klimacik).

użytkownik usunięty
switch4

tak zwlaszcza to ze dziewczyna uciekla po calej nocy do sklepu akurat w tym momencie jak ten zjeb zostal wypuszczony i tez wszedl do sklepu zenada i debilizm, predzej w lotto 6 trafisz niz takie cos by mialo miejsce

ocenił(a) film na 9
Amarantuss

Rewelacja - 9/10 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones