PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10019079}

W poszukiwaniu nieskończoności

A Trip to Infinity
6,8 1 027
ocen
6,8 10 1 1027

W poszukiwaniu nieskończoności
powrót do forum filmu W poszukiwaniu nieskończoności

Nudy

ocenił(a) film na 1

90% dokumentu to gadanie głupot, nie wiem, może, chyba, Wiem, że nikt nie wie o nieskończoności i ciężko jest to opisać. Jest kilka w miarę momentów ale spodziewałem się czegoś innego. Dobre do prasowania by sobie coś grało w tle. Podobne zagrywki robi Discovery w dokumentach. Mamy dany tytuł, oglądasz 40 minut i niczego nie wyjaśniają.

sadakid13

Oglądaliśmy chyba inne filmy.

ocenił(a) film na 7
lukasz_k33

"Gadanie głupot" - od razu widać wypowiedź wybitnego matematyka, rozumiejącego najbardziej zawiłe teorie. Zastanawiam się jak mogli pana pominąć w tym dokumencie? Jak to możliwie, że taki genialny naukowiec siedzi gdzieś w Polsce i zajmuje się pisaniem negatywnych opinii w internecie (zapewne o wszystkim), kompletnie nieznany i niedoceniany przez świat... ?

ocenił(a) film na 7
lukasz_k33

Wybacz, to nie był kometnarz do cienie, lukasz, a nie da się teraz tego usunąć. :)

ocenił(a) film na 7
sadakid13

"Gadanie głupot" - od razu widać wypowiedź wybitnego matematyka, rozumiejącego najbardziej zawiłe teorie. Zastanawiam się jak mogli pana pominąć w tym dokumencie? Jak to możliwie, że taki genialny naukowiec siedzi gdzieś w Polsce i zajmuje się pisaniem negatywnych opinii w internecie (zapewne o wszystkim), kompletnie nieznany i niedoceniany przez świat... ?

ocenił(a) film na 7
sadakid13

"Gadanie głupot" - od razu widać wypowiedź wybitnego matematyka, rozumiejącego najbardziej zawiłe teorie. Zastanawiam się jak mogli pana pominąć w tym dokumencie? Jak to możliwie, że taki genialny naukowiec siedzi gdzieś w Polsce i zajmuje się pisaniem negatywnych opinii w internecie (zapewne o wszystkim), kompletnie nieznany i niedoceniany przez świat... ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones