PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1452}
5,7 66 233
oceny
5,7 10 1 66233
4,6 14
ocen krytyków
W pustyni i w puszczy
powrót do forum filmu W pustyni i w puszczy

Nie wiem jak do tego doszło że tak dobry film ma ocenę 5,5... przynajmniej 8/10 powinien mieć!!!
pozdrawiam

2008einstein2009

bo byliśmy zmuszani do oglądania tego w szkole, ot co ;-)

ocenił(a) film na 9
kessi8529

A to była taka wielka kara, wiesz co! ;)

ocenił(a) film na 8
2008einstein2009

mi tam się bardzo podoba, jak byłam młodsza oglądałam go co chwile

ocenił(a) film na 9
Oloka96

;-))

2008einstein2009

3/4 polski produkcji jest gorsza od tej wersji "W pustyni i w puszczy", no ale i tak film ma niską ocenę. Kolejny dowód na to, jak nisko stoi nasza kinematografia...

MarekAntonivsz

polskich*

ocenił(a) film na 8
2008einstein2009

Też się zdziwiłam tak niską oceną. Cudowny film, uwielbiam go od dziecka.

2008einstein2009

Tak ! Byłem pewny że flm będzie miał wysoką ocene, ale jak oceniają niedowartościowani znawcy kina hipokryci to niema się co dziwiç....

użytkownik usunięty
2008einstein2009

Zgadzam się z tobą , dzisiaj na polskim to oglądaliśmy po przerabiamy lekturę, film jest nawet wzruszający a zwłaszcza ta muzyka .. chyba wiesz o którą mi chodzi xD ta no i film mnie wzruszył trochę płakać mi się chciało chodź to tyle razy oglądałam,więc prawda film zasługuje na przynajmniej 7/10 (:

ocenił(a) film na 9

Po prostu, uważam że większość Polaków, nie docenia niektórych dzieł, Polskiej kinematografii. Pędzi za "nowym" itd, ta papka serwowana w mediach... ja jestem tradycjonalistą, podziwiam dzieła typu: W pustyni i w puszczy, Katyń, Pianista, Quo Vadis, Pan Tadeusz, Zemsta ;)

użytkownik usunięty
2008einstein2009

Dokładnie :)

2008einstein2009

Oj "Quo Vadis" to była dla mnie tragedia, ale reszta całkiem dobra.

ocenił(a) film na 6
2008einstein2009

Wytłumacz mi co Pianista robi w tym zestawieniu filmów. Pianista to film na prawdę najwyższej półki, zupełnie inna liga, a postawiłeś na równi z filmami, które są zdecydowanie gorsze... ba, które nie są nawet dobre. Polskie niewiadomo co, ze słabą grą aktorską.

ocenił(a) film na 9
PitekMl

To twoja opinia, to na prawdę dobre Polskie filmy, z ciekawymi historiami. Dlatego dodałem Pianistę ponieważ jest to film wybitny.

PitekMl

PitekMI pianista zdobył miedzynarodową sławę. Widać to po ilosci ocen na imdb https://www.imdb.com/title/tt0253474/?ref_=nv_sr_srsg_2 a w pustyni i w puszczy 2011 oceniło raptem 922 osoby na ta chwilę https://www.imdb.com/title/tt0260522/ Głownie przez świetnego aktora ten pierwszy. Oczywiscie tematyka filmu byla jego atutem.

ocenił(a) film na 9

I Ogniem i mieczem.

ocenił(a) film na 9

Mi się zawsze chce płakac podczas ataku choroby u Nel jak żałuje,że nie zobaczy taty :/

użytkownik usunięty
Kuba1812_1996

Mnie również ;//

użytkownik usunięty
2008einstein2009

ode mnie obiektywne 7/10

2008einstein2009

Bo Polacy cudze chwalą swego nie znają .. jak by to było Usa to dawali by 8 /9 a ze polskie to trzeba zgnoić daje sie 3 :/ Oto dlaczego taka ocena (Moje zdanie)
Moja ocena 8/10

Wuterrorysta

Polacy cudze i swoje chwalą. Nie może być inaczej.

użytkownik usunięty
2008einstein2009

A ja się nie zgadzam. Totalny gniot, kiepskie aktorstwo, zdjęcia i muzyka.

ocenił(a) film na 6

Muzyka kiepska??? Ty się w ogóle nie znasz na muzyce. Muzyka akurat idealnie pasowała do miejsca akcji, była bardzo "afrykańska". Akurat w porównaniu z wersją z 1973 (którą ogólnie rzecz biorąc bardziej cenię) muzyka jest lepsza w wersji z 2001 niż z 1973. Prawie wszystko jest lepsze w wersji z 1973, ale muzyka nie.

ocenił(a) film na 3
2008einstein2009

nie rozumiesz? i tak ma byc !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones