PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10004725}
4,5 1 118
ocen
4,5 10 1 1118
W sidłach pożądania
powrót do forum filmu W sidłach pożądania

Tragedia, chłam, przewidywalne .... i mega naiwne. Każdy film amerykański, w którym kierowca zabiera obcą osobę do auta, z założenia zalatuje bzdurą. A dlaczego?
Ci co byli trochę dłużej w USA lub mają tam bliskich wiedzą, że nikt o zdrowych zmysłach tego w Stanach nie zrobi. Jak Tata wrócił z USA to pierwsza dziwna rzecz o której powiedział to było to, że tam się nie zabiera obcych, bo wyjdą po chwili się podrapią, poszarpią ubranie i pójdą na policję i oskarżą o napad ... i trzeba będzie wybulić dużo kasy na odszkodowanie.

Mr. John M. po co Pan wziął udział w tym czymś??!!

ocenił(a) film na 5
wojtek1a

1? Co Pan brał pisząc ten komentarz? Rozumiem, film nie najwyższych lotów, ale bez przesady.. kurde każdy film ma być arcydziełem? Męczą mnie te komentarze i cieszę się że zobaczyłem ten film przed przeczytaniem tego komentarza. Ocena 4-5 myślę adekwatna i można obejrzeć biorąc pod uwagę, że nie ma wiele hitów 10/10, a wieczorów całe mnóstwo:)

wojtek1a

"Ci co byli trochę dłużej w USA lub mają tam bliskich wiedzą... bla, bla, bla". Koło Stanów, to ani Ty, ani Twój tata nawet nie leżeliście. Jedyne stany jakie znacie to... odmienne stany świadomości.

wojtek1a

Mieszkam w Stanach, jestem Amerykanka i pierwsze słyszę, ze nikt tam nie bierze na autostopa. Nie jest to jakoś niezwykle popularne (raczej wszyscy mamy przynajmniej po jednym samochodzie i czasy hippisów już dawno mamy za sobą), ale jeśli się znajdzie jeden idiota, który szuka przewozki, to znajdzie się tez drugi, który go zabierze.

wojtek1a

To chyba strasznie nieuwaznie ogladales film. Teoretycznie ofiara była "obcą" osobą, ale ten kierowca przecież dokladnie wiedział, kto to jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones