PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3797}

W sieci pająka

Along Came a Spider
6,7 29 130
ocen
6,7 10 1 29130
6,2 4
oceny krytyków
W sieci pająka
powrót do forum filmu W sieci pająka

i dobry patent hitchcockowski - nie za dużo strzelania, więcej ciszy i napięcia. Są ludzie poszukujący takich filmów, zmęczeni inflacją efektów specjalnych, perwersją zbrodni, dla nich nawet taki "film na 7" jest filmem na 8 lub 9 gwiazdek. A aktorsko jak zwykle doskonały Freeman, on nie musi dużo "grać", wystarczy, że charyzmatycznie JEST przed kamerą.

ocenił(a) film na 7
Wydmin

Ciekawe podejście do tematu, dużo w tym prawdy, naprawdę warto wracać do filmów w których akcja stopniowo się rozwija, a ważniejszy jest klimat i niegłupi tzw suspens, najlepiej na miarę Hitchcocka...

ocenił(a) film na 7
Wydmin

Zgadzam się .Mi w przeciwieństwie do opinii na filmwebie, ten film się zajebiście podobał .Żadne arcydzieło ale fenomenalnie spędzony czas przed tv :)

ocenił(a) film na 9
Danio31b

tez lubie ten film i ogólnie w takim klimacie,o ile wiele filmów jest łatwych do odgadnienia jak się skonczą to ten jest wciągajacy i zaskakujacy nigdy nie wiadomo co za chwile się bedzie działo.

Wydmin

To prawda, nie byłam w stanie nic przewidzieć. Najbardziej zaskoczyło mnie zakończenie. Dobre kino.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones