PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209288}
6,7 42 698
ocen
6,7 10 1 42698
6,4 9
ocen krytyków
W stronę słońca
powrót do forum filmu W stronę słońca

Rąbane 13 lat minęło od premiery a ja oglądam ten film i się zastanawiam czemu go do cholery wcześniej nie obejrzałem.

dałbym mu dychę gdyby nie ta koncepcja wygasania słońca. Jako osoba lubiąca oglądać sci-fi uważam, że to nie możliwe ale co mi tam. Jak sama nazwa gatunku wskazuje - to fikcja. Ale jest tu i tak mnóstwo wiarygodnych rzeczy i nie ma co się tym przejmować.

Głównym atutem filmu jest niestandardowe połączenie sci-fi z horrorem. błyski i migawki to pokazują. Po za tym fenomenalne efekty specjalne. Równają się spokojnie z interstellarem, który każdy zna. Słońce zdominowało mój umysł po obejrzeniu tego arcydzieła. Muzyka też na równi z interstallarem. Sunshine Adagio in D minor równa się nawet z Time z Incepcji. Film bardzo trzyma w napięciu. Połączenie fantazy z religią bardzo mnie zaskoczyło. Ten film dopiero jakiś czas temu powoli zyskuje rozgłos dzięki swojej wyjątkowości. Może zyska drugą młodość:)

Film wspaniale spełnił moje oczekiwania, ale smuci mnie, że nikt go po prostu nie zna. To chyba najbardziej niedoceniane sci fi wszech czasów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones